.

.

LUCKYFRIDAYF Наруто Tee Кошула Мажите Кратко Sleeve Лето Секојдневен Tshirt Мажите Сосема Класичен Јапонски Аниме Мода Т Кошула Мажите Памук

LUCKYFRIDAYF Наруто Tee Кошула Мажите Кратко Sleeve Лето Секојдневен Tshirt Мажите Сосема Класичен Јапонски Аниме Мода Т Кошула

DEN 120.48
Количина на стоки


Иако секој производ од нас е совршено дизајнирани како слика,Ако сакате да знаете големината на друг модел, pls контактирајте со нас. Плаќање : со Кредитна картичка на линија е достапна.Ние го прифатат плаќање преку Paypal,T/T и Western Union. По вашата исплата расчисти ние ќе ја испорача во рок од 3 работни дена. Ако постои било увозни давачки или даноци, тоа е купувачот одговорност Гаранција : 1. Иако имаме голема доверба во квалитетот и цените на секој производи ги продаваат, што не може да се гарантира сите купувачи ќе биде 100% задоволни со нив поради различни причини.Но, без оглед што и да се случи, ние и ветуваме ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем, и тоа за време на трансакции. 2.Ако имате дефект на објектот кој што сакате да се вратите или размена, pls контактирајте со нас во рок од 3 работни дена од датумот на добивање на пратката. 1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди . и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди , ние ќе ви ги даде $3 ПОПУСТ за вашата следна цел. 2. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас.

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Бренд Име:
LUCKYFRIDAYF
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал:
Памук,Полиестер
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Hokage Ninjia Кратко sleeve Смешно Т Кошули
Шаблон Тип:
Цртан филм
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Стил:
Повик
боја:
Црна/Бела/Сива/Сина
Стил:
Моден
Печати:
Наруто маица со Мажи Кратко Sleeve
квалитет:
Висок квалитет
Име на производ:
Hokage Ninjia Tshirts Памук Мажи
дизајн:
Наруто Tee Кошули Женска
Топ Тип:
Повик
Објектот:
Uchiha Syaringan Tee Кошула Мажите Смешни
Пол:
Мажи/Жени
За сезоната:
Пролет/Лето
R

Тие исто така купуваат со овој производ