.

.

DIY Накит Додатоци Долго Мушка Наоди 13mm Голема Дупка Шупливи Бакар Кристал Злато Сребро Spacer Монистра За Нараквица на Одлуки

DIY Накит Додатоци Долго Мушка Наоди 13mm Голема Дупка Шупливи Бакар Кристал Злато Сребро Spacer Монистра За Нараквица на Одлуки

DEN 80.00
DEN 110.40
-28 %
Количина на стоки


Топла Продажба На Монистра За Изработка На Накит
2177 Кликнете на овој линк за да ги видите сите монистра : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Рачно изработени DIY Накит Наоди Микро Отвори Циркон Кристал Долго Монистра За Изработка на Накит
Материјал : Висок квалитет на бакар+ ААА Австриската кубни циркони
Позлата : 3 Пати Platinum/Gold/Розово Злато Позлатен
Крај : Високо полиран
Објектот големина : 13mm*7.5 mm (1 инч=25.4 mm или 1mm=0.0393 инчи)
Објектот тежина : 1.7 g
Дупка со Дијаметар : 5.0 mm
Функција : DIY Нараквици Ѓердан парична Казна Накит Додатоци
Нови Пристигнување
Висок Квалитет на Монистра За DIY Накит
2679
2177
2177 Кликнете на линкот подолу за да ја посетите нашата продавница :
Нашата Продавница во Кина на YIWU
Илјадници различни стилови
Висок Квалитет На Бакар Додатоци
Микро Отвори ААА Австриската Кубни Циркони
YIWU ГИГАНТ АЗИЈА НАКИТ КО.LTD е професионална поставите дизајн, производство и продажба на накит компанија за производство на. ние имаме повеќе од 10 години искуство во producting накит и додатоци! Наша одговорност е да се произведе најдобар квалитет на производи! Нашата цел е да се направи сите клиенти се задоволни! Нашиот сон е да стане врвот лидер во накит област од целиот свет! За голема количина ,цена ќе биде многу подобро !
1. За било која причина, не се задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена.
2. Ако имате добијат производи погрешно или неисправни во транзит, ве молиме љубезно се обезбеди слика и контактирајте не веднаш за замена или поправка, ако замена не е достапен,ќе се препратат или целосна испраќање на пари за вас.
3. Ако не добиете предмети кога вашиот заштита на времето истекува,ве молиме контактирајте со нас,откако ќе се провери со изразат компанија што може да се препратат на стоки или ви даде целосна наплата.
4. СИТЕ ПРОБЛЕМИ контактирајте со нас веднаш, пред да се отвори расправа, или да даде негативни повратни информации ,ние ќе се справи со рок 23 работни дена и ќе ви даде најдоброто решение.Однапред ви благодариме.

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
JUYA
Надворешниот Дијаметар:
13mm
Материјал:
Кристал
Број На Модел На:
Долго Spacer Монистра За DIY Изработка на Накит
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
1.7 g
боја:
Злато,Розово злато,Сребро.
Објектот Големина:
13mm * 7.5 mm
Дупка Со Дијаметар Од:
5.0 MM
Микро отвори накит:
diy занает
Dropshipping:
Бесплатни Dropshipping Услуга
Материјал:
висок квалитет на Бакар,ААА Австриската Кубни Циркони
Карактеристики:
Микро Отвори CZ Кристал, со Врвен Квалитет,Luxury Designer
R

Тие исто така купуваат со овој производ