.

.

Добар Дизајн Легура Јастреб и Пердув со Smart Брзини Гроздобер Steampunk Keychain Накит

Добар Дизајн Легура Јастреб и Пердув со Smart Брзини Гроздобер Steampunk Keychain Накит

DEN 160.32
Количина на стоки

Добар Дизајн Легура Јастреб и Пердув со Smart Брзини Гроздобер Steampunk Keychain Накит
Nickle слободни
Слики :
Повратни информации и Повратни информации е важна за нас ! Ние одговор на нашиот углед и задоволство на клиентите за да се успее. Ве молиме да ни даде добар фидбек, ако сте задоволни за нашите производи и услуги. Благодарам многу Контакт со нас ве молиме пред да замине никакви негативни повратни информации или спор, ќе ви помогне да го решите вашиот проблем и да се направи да се чувствувате среќни
Превозот Ние брод на редот за излез во рок од 48 часа откако цел потврди, ве молиме, напишете ја вашата адреса правилно еднаш направи цел Увоз данок и такси се купувачот одговорност ве Молиме контактирајте со нас ако не ја прими пратката на време, ние ќе ги провери со нашите превозот компанија и да ви даде брз одговор.
Гаранција & се Вратат Ние обезбеди 90days гаранција, ве молиме да се купи без грижи. Ве молиме контактирајте со нас за една недела по приемот на производот и да се врати во месец Производ треба да биде во неговата оригинална состојба и добар пакување кога се враќаат Ние ги преземе сите превозот цена, ако производот не е како рекламира, а купувачот да ги преземе сите превозот цена, ако само не ми се допаѓа.

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Пердув
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
Cykopv
Метална боја:
Античкиот Позлатен Сребрен,Антички Бронза Позлатен
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Steampunk
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
Функција:
Моден
Пердув големина:
23*78mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ