.

.

TANGPIN керамички teapot trivets teapot носителот на кинески кунг фу чај додатоци

TANGPIN керамички teapot trivets teapot носителот на кинески кунг фу чај додатоци

DEN 978.00
DEN 1918.08
-49 %
Количина на стоки

Топло совети :
1 : Русија и Белорусија, купувачите треба да го напише целото име и презиме .
2 : Бразил, Аргентина, Канада, царинење стапка е многу бавно.
3 : Ако сте во можност да ги пратите на пакетот или не сте го добиле вашиот заврши,ве молиме да ни даде порака, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
За промет на големо клиенти :
1.Ако имате сопствен чај продавница или teaware трговците на мало,pls не двоумете се да ме контактирате во секое време,ние може да понуди трговија на големо цена за вас,ви благодариме.
2.Трговија на големо клиенти pls контактирајте го на оваа е-маил : tangpintea at(@)163.com
3.Нашата фабрика нуди прилагодено на вашето лого,тоа е во ред,добредојдени да се одржи редот од нас.
4. Ние сме професионални за производство на Керамички чај се поставува во Кина. И ние имаме посебни тимска работа за по продажбата на услугата. Како искрен
фабрика никогаш не сме дупката нашите клиенти. (ВРЕМЕТО Е ЗЛАТО) за вас и за нас. Значи ние сме професионални за производство на линија и работи кои е
правење убав квалитет во кратко време.
Материјал : Керамика
Големина
W : 12.8cm H : 2.7cm
Производ Листи
x 1 Керамички teapot trivets
Нашите Услуги Плаќање 1)да ја прифатиме Alipay,Запад Унија,T/T,Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2)Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од редот 3)Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску,pls почекајте минути и обидете се повторно, плаќањето мора да се заврши во рок од 3 дневна. Превозот 1)Кога е Примено вашето плаќање,ние ќе arrang превозот во рок од 5 дена,купувачот е единствено resopnsible за царинење на стоката. 2)Сите предмети се бира Aliexpress превозот Standared,дел од објектите ќе изберете epacket и кина пост воздух mail. 3)увозните давачки,даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија,овие трошоци се купувачот resopnsibility. Pls проверете со вашата земја, царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Враќање Услуга 1)За Квалитетот Ние ќе ги проверуваат производите пред превозот,ако производи се скршени,што се водат за исчезнати предмети и deffect,pls правите фотографии и тогаш контактирајте со нас однапред. Ние ќе се според проблеми да се вратат или замена. 2)За друга причина За било која друга причина,не ви се допаѓа стилот или не им се допаѓа,pls контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе се примени предмети. Бидете сигурни да ја задржат во orginal состојба и untertake превозот цена од себе, ако не се врати назад. Ние ќе рефундирање за вас, откако ќе ги добиле.

Бренд Име:
TANGPIN
Материјал:
грнчарството
Материјал:
грнчарството
Стил:
Јапонски
Подароци:
Божиќ или Нова Година Подароци
Апликацијата Област:
Канцеларија,Дневна соба
боја:
Зелена и црна
Производ Листи:
1 Керамички teapot trivets
Употреба:
Керамички чај алатка,керамички чај додатоци
Клучни зборови:
Керамички teapot trivets,керамички чај лента
категорија:
Керамички teapot trivets
превозот:
Бесплатен превозот
R

Тие исто така купуваат со овој производ