.

.

3D Автомобил Страна Налепници за ВИП Лого за Авто Модифицирани Фендер Метален Нож Амблем Decals за Опел Мицубиши Land Rover Volvo Субару

3D Автомобил Страна Налепници за ВИП Лого за Авто Модифицирани Фендер Метален Нож Амблем Decals за Опел Мицубиши Land Rover Volvo

DEN 427.00
DEN 502.08
-15 %
Количина на стоки


3 D Автомобил Страна Налепници за ВИП Лого за Авто Модифицирани Фендер Метален Нож Амблем Decals за "Опел" Мицубиши Land Rover Volvo Субару
Големина на :
• Должина на : 15 CM (5.91 инчи)
• Ширина : 2 CM (0.79 инчи)
• Висина : 0.5 CM (0.20 инчи)
Карактеристики : • Метални легури; • Прекрасен дизајн; • Издолжени shims, која може ефикасно да се спречи се unfixed; • Никогаш не исчезнат, водоотпорен, масло доказ и за перење течни доказ; • Лесно да се инсталира. Стилски автомобил значка ќе го направи вашиот автомобил повеќе шармантен!
Почитувани пријатели, ве молиме имајте во предвид :
1. Сите фотографии се вистински фотографии.
2. Ако не ја прими стоката во рок од 65 дена од (Нормално 35-45 дена), ние ќе ви ги даде надоместок.
3. Ве молиме не го иницира решавање спорови во рамките на договорениот период, бидејќи ова е многу важно за нашата заедничка кредибилитет.
4. Кога ќе примите производи имате било какви прашања, ве молиме да не брзаат да се коментира. Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме да го решите вашиот проблем.
5. Сите производи производителот директно, ако ви треба многу на купување, ве молиме контактирајте со нас.
6. Ние сме среќни да помогнеме. Сакате да имате добар ден.

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
зборови
Пакување:
Не Се Пакувани
Објектот Ширина:
2cm
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Бренд Име:
QYJSD
is_customized:
Yes
Име На Модел:
ВИП налепници за автомобили
Тип:
Други 3D Налепница
Модел:
Возилото Логото
Објектот Висина:
0.5cm
Објектот Должина:
15cm
Налепница Сместување:
Целото Тело
Материјал Тип:
Метал
R

Тие исто така купуваат со овој производ