.

.

Оригиналниот 15.6 FHD eDP LCD Екран 04X4812 за Lenovo Thinkpad T550 E550 E555 B156HTN03.6 00HN836 00HM082 НОВИ 30PIN 1920*1080

Оригиналниот 15.6 FHD eDP LCD Екран 04X4812 за Lenovo Thinkpad T550 E550 E555 B156HTN03.6 00HN836 00HM082 НОВИ 30PIN 1920*1080

DEN 2928.00
Количина на стоки


Резолуција : 1920*1080 Конектор : 30pin Големина : 15.6" Интерфејс : Мат Назад Осветлување : LED позадинско осветлување, тенок RU/PN:04 X4812 00 HN836 00 HM082 Пакет се Вклучуваат : 1 парче Одговара на Моделот : За Lenovo Thinkpad T550 E550 E555 B156 HTN03.6 Услов : Се Нови & Оригиналниот
Се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака,превозот време ќе биде многу зависи од курирска компанија и локалните обичаи.Ви благодариме за разбирањето! Купувачите мора да плаќаат поштарина повторно ако пакетот вратил назад кон нас, бидејќи на undeliverable адреса .Ако сакате да се промени на адресата, ве молиме контактирајте со нас веднаш. Нормално ние ќе го прогласам за vaule 5-15 ДОЛАРИ ,или ќе забелешка порака за прогласи вредност под цел. Продавачот нема да сноси taxarge/ДДВ.
B141 PW04 V. 0

Затворање Тип:
Не Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Тип:
Лаптоп Ракав
Бренд Име:
NINJACASE
Стил:
бизнис
Стил:
Лаптоп Случаи
Материјал:
ABS
Пакет:
No
Број На Модел На:
04X4812 B156HTN03.6 00HN836 00HM082
Применливи модели:
T550 E550 E555
R

Тие исто така купуваат со овој производ