.

.

varielty знаме кул значки посебни печ компјутер везови значка железо на платно бесплатен превозот добредојдовте сопствени

varielty знаме кул значки посебни печ компјутер везови значка железо на платно бесплатен превозот добредојдовте сопствени

DEN 906.24
Количина на стоки


Вовед Главната/ Како да го користите
Ние сме manufactory. Welcom вашиот дизајн, и ви благодарам многу за вашата посета!
УПОТРЕБА :
(1).Земете вез закрпи и панталони(облека/торби/чевли/book/други занает) која ќе се пеглаат на.Подготви железо
(2).Чистење на дел што се случува да се пеглаат на.Стави парче на десната страна.Стави ја страната со топлина печат поддршка директно на панталони.
(3).Прилагодување на tempreture на железо на suiable степен.Железо печ на сила назад и напред за околу 15 секунди.
(4).По печ се врти ладно,дали таа е фиксна цврсто.ако не,обидете се повторно во над истиот начин. (5).Поради светлината и аголот, бојата можеби малку разлика помеѓу производите и фотографија, се надевам дека ќе можат да го разберат!
(6).Испорака : бесплатна испорака преку Кина Пост Воздух Mail, тоа обично трае 15-35 дена да повеќето земји, тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции.
ДА СЕ ЗНАЕ-ЕДЕН

Тип На Производ:
Закрпи
Големина:
8.5cm
Техника:
Извезена
Функција:
Рачно изработени,3D,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
T021
Стил:
Железо-На
is_customized:
custom embroidered patches
Број На Модел На:
извезена закрпи
using1:
Вез Значка
USING3:
вез печ трговија на големо
Алатки тип:
Закрпи
Техника:
Воена Везени
Поддршка:
пегла на далноводи
Функција:
Рачно Изработени,Еко-Пријателски
USING4:
Мека гума печ
R

Тие исто така купуваат со овој производ