.

.

236g Уникатните Природни Минерални Бела Градина Кристал Кластер Скелетни Кварц Примерок Фенг Шуи Дома Декорација студент Колекција

236g Уникатните Природни Минерални Бела Градина Кристал Кластер Скелетни Кварц Примерок Фенг Шуи Дома Декорација студент Колекција

DEN 2352.00
DEN 3359.52
-30 %
Количина на стоки


Големина : 102*67*71mm
Тежина : 236g

Тема:
самовила
Материјал:
Камен
Стил:
Фенг Шуи
Регионален Функција:
Кина
R

Тие исто така купуваат со овој производ