.

.

ThreeGraces Луксузни Златна Боја Накит Врвот Круг И Marquise Форма Кубни Циркони Жените Долго Капка Свадба Булчински Обетки ER372

ThreeGraces Луксузни Златна Боја Накит Врвот Круг И Marquise Форма Кубни Циркони Жените Долго Капка Свадба Булчински Обетки ER372

DEN 386.00
DEN 643.68
-40 %
Количина на стоки


100% Сосема Нов
Стил : Свадба Булчински Обетки
Главниот Камен Материјал : Кубни Циркони
-
Облечен Повод : Свадба / Aniversary / Матурска / Shopping / Секојдневно Носење
Подарок за : Девојка / Жена / Мајка
Погодни за : Млади и Зрелост и женски
Обетки Големина : 4.8 cm
Three Graces Луксузни Златна Боја Накит Врвот Круг И Marquise Форма Кубни Циркони Жените Долго Капка Свадба Булчински Обетки ER372

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
ThreeGraces Накит
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Број На Модел На:
ER372
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Камен Материјал:
Кубен Циркони
Метална боја:
Злато Во Боја / Бела Боја На Злато
Стил:
Луксузни Свадба Обетки За Жени
Главниот Камен Боја:
Бела , Зелена , Виолетова , Розова
Повод:
Секојдневно, Танцување Партија , Банкет Вечера , Свадба Банкет
Функција:
Свадба / Партија / Daliy Фустан/ Додатоци
Подарок за:
Девојка / Жена / Мајка/Ќерка/Жени/Дами
квалитет:
Топ Одделение CZ Кристално
earring големина:
4.8 cm
дизајн:
Круг и Marquise Форма , Лист
R

Тие исто така купуваат со овој производ