.

.

Сирена Вечерни Фустани Долг 2018 Sequins Облека Де Соаре Секси V Деколте, Матурска Партија Фустани Ели Сааб Фустани Abiye

Сирена Вечерни Фустани Долг 2018 Sequins Облека Де Соаре Секси V Деколте, Матурска Партија Фустани Ели Сааб Фустани Abiye

DEN 3744.00
DEN 5760.00
-35 %
Количина на стоки

Така pleease проверете со вашиот земјата царинска испостава termine што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Тоа е купувачите одговорност за плаќање на враќање или размена на поштарина. Најефикасен курир ќе се применува. Фустан во Боја( ве Молиме изберете Боја Бр.
Можете да изберете стандардна големина од нашата големина на табелата подолу, или можете да ни понудат свој детални мерења како и на форматот што е прикажано подолу. Носат Датум : 10. Колковите : Cm/4 Инчи. Фустан Затворање(Патент или Чипка?) : (Обично ние recommand Чипка) 8. Ние ви препорачуваме да изберете чипка која е подобро да се прилагоди на големината за да одговара на вашето тело подобро. Оваа венчаница треба petticoat, дали треба еден? Да или Не
Методите на плаќање што се прифати Western Union, Money Gram, Пари Booker, Master Card, VISA и така натаму. Ако сакате 100% точно истите, ве молиме да го прости.) Може да се врати оваа ставка за целосно враќање на средствата. Наддавање е само за облека! Ако сакате accessaries, ве молиме контактирајте со нас! 3. Ние не може да гарантира, затоа ве молам не го оставајте цел ако сеуште инсистира 100% сличност. Секоја наплата или размена,се во денот на приемот рок од 7 дена може да се примени за Повеќе од 7 дена може да не се враќа или заменува. (со исклучок на превозот обвиненија) се Врати & Размена на Барања Troduct мора да биде unworn и во оригинална состојба, дури и откако се обиде на за одговара и големина. Шупливи До Подот Без Пета : Cm/5 Инчи. Ние силно препорачуваме да најдете професионален се прилагоди за да се измери за вас внимателно по Обичај Мерења Упатство пред купување на gown онлајн. Природна Висина : Cm/6 Инчи. Обично пишуваме ниска цена за да се избегне царинската за вас, но некои земји се многу строги со ова. од нашите Боја Шема) : Боја БР. Нема готови било фустан. *Само за вас ,Не Пропуштаат!
1. *Фустанот не вклучувајќи и други Додатоци. Половината : См/3 Инчи. Биста : Cm/2 Инчи. На пример Дестинација за Време на Испорака Такси Онлајн Следење на EMS САД, Канада, велика БРИТАНИЈА, Европа, Австралија, Азија и 7-10 работни дена Види Цена Каталог Да Јужна Америка, Африка 8-15 дена Види Цена Каталог Yes Други Земји DHL САД, Канада, велика БРИТАНИЈА, Европа, Австралија, Азија 3-5 дена Види Цена Каталог Да Јужна Америка, Африка 4-6 дена Види Цена Каталог Yes Други Земји ТНТ Австралија, Нов Зеланд 3-5 дена Види Цена Каталог Вие Увозни давачки, даноци и давачки не се вклучени во intem цена или превозот цена.
Враќање & Размена Политика имаме лесно враќање/размена процес! Ако не сте целосно задоволни со точка (вклучувајќи квалитет на проблемот, а не вистинската големина, итн. *Сирена форма. За Сопствени Направени Фустан, ве молиме да ги пополните формата подолу и да понудат на нас кога ќе го поставите цел. Сите се облекуваат треба да се нарачана! Целата сопствени направени процес(од денот ние го добиете вашиот плаќање и мерења) ќе се 10-15 работни дена (Итни налози, освен) . Пред ставање на ред, ве молиме да ги прочитате сите наши огласи внимателно, ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. Нема две токму истата остава во светот. *Вечер Фустан Направи многу Згодна во Партијата .

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Број На Модел На:
YBSD0880
Деколте:
V Деколте
Вграден Градник:
Yes
Декорација:
Pleat,Beading
Вистински Слики:
Yes
Sleeve Стил:
Капа Ракав
Воз:
Никој
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
EVERBEAUTIES
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Силуета:
Труба / Сирена
Ткаенина Тип:
sequin
Половината:
Природни
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Стил:
А-Линија
Состојба:
Нови
назад стил:
Патент
Слика Тип:
Референца Слики
Место на Потекло:
Suzhou,Кина
Облека Нега:
сува чиста
Материјал:
Chiffon ,Sashes,Pleat
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ