.

.

59x1/8 Дијамант Обложени Замена Бенд Виде Ножот За GS50 SKIL3386-01

59x1/8 Дијамант Обложени Замена Бенд Виде Ножот За GS50 SKIL3386-01

DEN 1583.52
Количина на стокиБрој На Модел На:
MD4218
Број на Компјутери:
1 Компјутер
Бренд Име:
POGUT
DIY Материјали:
Облицовка
is_customized:
Yes
Сечилото Материјал:
дијамант
Сечилото Тип:
Reciprocating Видов Ножеви
R

Тие исто така купуваат со овој производ