.

.

Ekouaer Обичните Жени Nightgown Sleepwear Долг Ракав Цврст Контраст Боја V Деколте, Ноќна Кошула Се Облекуваат Женски Nightie Дома Облека

Ekouaer Обичните Жени Nightgown Sleepwear Долг Ракав Цврст Контраст Боја V Деколте, Ноќна Кошула Се Облекуваат Женски Nightie

DEN 996.00
DEN 1716.00
-42 %
Количина на стоки


Ние нудиме на големо услуга!!!
 
 
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди, ние ќе ви ги даде ПОПУСТ за вашата следна цел. Ако не се задоволни со нашите производи, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка. Ние гарантираме дека ќе се 100% се реши било каков проблем за вас. Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние сме среќни да ви помогнат да се реши тоа.
 
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ако не можете да касата веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно плаќања.
 
Ние обезбедуваме бесплатен превозот во светот со Кина пост . Ние треба 2-5 работни дена за да се подготват вашата нарачка според нашите бројни наредби секој ден.
 
Ако имате било какви прашања во врска со политика на враќање на, ве молиме слободно да не контактирате! Ако производот е оштетен или друг проблем направени од страна на добавувачот, можете да се вратите на објектот за да ни во неговата оригинална состојба за враќање на парите или замена. Ве молиме контактирајте со нас за детали само во рок од 7 дена откако ќе се добие парцела. Ние ќе ги врати вашите пари или размена откако ќе го добиете вашиот врати ставки. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот. ЗАБЕЛЕШКА ве Молиме Ако можете да изберете бесплатен превозот опција, вашиот парцела ќе биде директно доставени до вашиот дом само еден пат, или тоа ќе го испратите на вашиот локален поштата тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашите лични ID за да се соберат предмети.
Ние ќе ве информира веднаш откако вашиот парцела е испратен надвор.

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Nightgowns
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Должина(cm):
Краток
Бренд Име:
Ekouaer
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
6702
Јака:
V Деколте
Материјал:
Памук,Полиестер
Материјал Состав:
95% памук, 5% полиестер
Декорација:
Копче
Големина:
S/ M/ L/ XL
боја:
Роуз Црвена, Сива, Сина, Црна
Можност:
sleepwear
Пакет Содржина:
1 x Жените Ноќна Кошула
тип 1:
повик nightgown
тип 2:
Лабава Sleepwear
Состојба:
Ekouaer 100% нов Бренд
Поддршка:
Малопродажната/Трговија На Големо/Капка Брод
Облека Нега:
Страна-се мијат и во Машина перат, Сува Чиста
R

Тие исто така купуваат со овој производ