.

.

Задните задната врата на Багажникот Багажникот 5 вратата Амортизерите Гасни Амортизери Шок Рамења Пролет Подигнете го Поддржува ЗА FIAT STILO (192) Hatchback 2001-06 507MM

Задните задната врата на Багажникот Багажникот 5 вратата Амортизерите Гасни Амортизери Шок Рамења Пролет Подигнете го Поддржува

DEN 1483.00
DEN 1765.92
-16 %
Количина на стоки

Ве молиме потврдете го вашиот автомобил модел, година,на локација што се користи за апсорбери и проширена должината за вашите оригинални рамења пред да се одржи редот. Ви благодариме! Задните задната врата на Багажникот Багажникот 5 вратата Амортизерите Гасни Амортизери Шок Рамења Пролет Подигнете го Поддржува ЗА FIAT STILO (192) Hatchback 2001-2006 507 MM Спецификации : Предмет Тип : Автомобил Камион Гасни Амортизери Лифт Поддржува 100% Сосема Нов! Висок квалитет! Материјал : Метални+Пластика Продолжен Должина : 507 mm Локација : Задните Трупот задната врата 5 врата
Апликации : ЗА FIAT STILO (192) 1.2 16 V (192_XA1 B) 188 А5.000 1242 59 80 Hatchback 2002/02 - 2006/11 ЗА FIAT STILO (192) 1.6 16 V (192_XB1 A) 182 Б6.000 1596 76 103 Hatchback 2001/10 - 2006/11 ЗА FIAT STILO (192) 1.8 16 V (192_XC1 A) 192 A4.000 1747 98 133 Hatchback 2001/10 - 2006/11 ЗА FIAT STILO (192) 1.9 JTD (192_XF1 A) 192 A3.000 1910 година 59 80 Hatchback 2002/02 - 2006/11 ЗА FIAT STILO (192) 1.9 JTD (192_XE1 A) 937 A7.000 1910 година 85 115 Hatchback 2001/10 - 2006/11 ЗА FIAT STILO (192) 2.4 20 V (192_XD1 A) 192 А2.2446 000 125 170 Hatchback 2001/10 - 2006/11 ЗА FIAT STILO (192) 1.4 16 V 843 А1.000 1368 70 95 Hatchback 2004/01 - 2006/11 ЗА FIAT STILO (192) 1.9 JTD 192 А5.000 1910 година 103 140 Hatchback 2004/01 - 2006/11 ЗА FIAT STILO (192) 1.4 16 V 192 B2.000 1368 66 90 Hatchback 2005/03 - 2006/11 ЗА FIAT STILO (192) 1.9 D Multijet 192 A8.000 1910 година 88 120 Hatchback 2005/09 - 2006/11 ЗА FIAT STILO (192) 1.9 D Multijet 937 А5.000 1910 година 110 150 Hatchback 2005/09 - 2006/11 ЗА FIAT STILO (192) 1.9 D Multijet 192 A9.000 1910 година 74 100 Hatchback 2005/09 - 2006/11 ЗА FIAT STILO (192) 1.9 JTD 937 A4.000 1910 година 93 126 Hatchback 2003/09 - 2006/11 ЗА FIAT STILO (192) 1.9 JTD 192 Б1.000 1910 година 100 136 Hatchback 2004/04 - 2006/11 ЗА FIAT STILO (192) 1.9 JTD (192 AXS1 B, 192 BXS1 B) 192 Б5.000 1910 година 66 90 Hatchback 2004/09 - 2006/11 ЗА FIAT STILO (192) 1.6 182 Б6.000 1596 100 136 Hatchback 2005/04 - 2006/11 ЗА FIAT STILO (192) 1.6 16 V 192 Б3.000 1598 77 105 Hatchback 2005/05 - 2006/11
Карактеристики : Врз основа на оригиналната опрема дизајн и совршена инженерните,бидете сигурни дека точно одговара и функција Со Гума О-прстен клипот печат, Појачани и Хром Позлатен Челик Клипот Род. Тешки мерач челик притисок цевка понуда подолг живот Тефлон копија прстен обезбедува подобрена ефикасноста Само чисти клипот делови постигнува непречено функционирање и во согласност перформанси. Лесно да се инсталира со едноставни рачни алатки.
Пакет се вклучени :
2 парчиња Автомобил Авто Амортизерите Гасни Амортизери Подигнете го Поддржува
Превозот :
1.Објектот ќе биде предаден во 1-5 работни дена по приемот на плаќање
2.Бесплатен превозот : Ние обично испораката од страна на Aliexpress Стандард за Испорака/ Кина Пост Регистрирани Воздухопловната/ Epacket.
3.Околу 12-35 Работни дена за да стигнат до, на пакети ќе стигнат брзо до некои земји и некои од нив ќе потрае малку подолго време.
4.By експрес : Обично тоа ќе трае 3-7 работни дена.
Враќање&гаранција :
Ние обезбедуваме половина година гаранција. ако објектот е неисправен или не работат добро ве молиме да не известите пред да замине негативна или неутрална повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да работат со вас за да го реши секој проблем.
Повратни информации :
Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. Ви благодарам многу!

Фиат Модел:
Stilo
Објектот Ширина:
2 cm
Земја/Регион на Производство:
CN
Бренд Име:
XIANGSHANG
Производителот Дел Број:
GSFAT0053
Поставување на Возило:
Задните Задната Врата На Багажникот Багажникот
За Возило Брендови/Модел:
Фиат
Објектот Должина:
507 MM
Објектот Висина:
2 cm
Другиот Дел Број:
Гасни Амортизери
Објектот Тежина:
0.5 kg
Специјални Функции:
NA
Материјал Тип:
метални+пластика
Осветленост Дел Број:
ГАС Пролет Шокови Амортизерите
Тип На Објект:
Гас Обвинет Пролет Рамења Лифт Поддршка
R

Тие исто така купуваат со овој производ