.

.

QF ДОМА Смола Подароци Цртан филм Kawaii мечето Figurine Симпатична Статуи Ден на Мајката Подароци

QF ДОМА Смола Подароци Цртан филм Kawaii мечето Figurine Симпатична Статуи Ден на Мајката Подароци

DEN 480.00
DEN 592.32
-19 %
Количина на стоки


Мечка мерки 2.76" должина x 1.77" широк x 3.86" високи.
Направени од смола, камен материјал.
Прашина со мека крпа или мека четка. избегнувајте вода или раствори за чистење.
Поставен figurine за низ дома.
Голема минијатурни детали и боја.

Бренд Име:
QF ДОМА
Стил:
Американски Стил
Материјал:
Смола
Тема:
Животните
Име на производ:
Смола Мечка Figurine
Производ големина:
6.8*4.5*9.8 cm
Пакет Големина:
13.5*10.5*7.5 cm
Тежина На Пакет:
0.24 kg
R

Тие исто така купуваат со овој производ