.

.

2018 Лето Нови 0-3T Деца Бебе Девојки Облека Зајакот Печати без Ракави Топ Вест Кошула Точка Шорцеви Headband 3Pcs Симпатична Облека Сет

2018 Лето Нови 0-3T Деца Бебе Девојки Облека Зајакот Печати без Ракави Топ Вест Кошула Точка Шорцеви Headband 3Pcs Симпатична

DEN 217.00
DEN 217.44
-0 %
Количина на стоки


Здраво! Добредојдовте на нашата продавница! Квалитетот е на прво со најдобра услуга. клиенти сите се наши пријатели.
Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!
Ново во Мода
Пол : Девојки и Момчиња Материјал : Памук Мешавина ,
Големина : Одговара за 0 - 3 Години
Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме. Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување/наддавање. Ви благодариме.
Пакет се вклучени : 1x Т-маица+ 1x Панталони+ 1x Headhand
Големина На Табелата :
тука е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 12M, 24M, 3T
Бренд Име:
Emmababy
Број На Модел На:
Сет
Материјал:
Памук
Пол:
Девојки
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Затворање Тип:
Pullover
Шаблон Тип:
Печати
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
О Деколте
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
R

Тие исто така купуваат со овој производ