.

.

ZjRight E27 КОЧАН ЛЕР Заштеда на Енергија сијалица 3W 7W 12W 20W 32W Дневна соба,спална соба,затворен,дома,библиотека,канцеларија,фабрика ѕид Светилка

ZjRight E27 КОЧАН ЛЕР Заштеда на Енергија сијалица 3W 7W 12W 20W 32W Дневна соба,спална соба,затворен,дома,библиотека,канцеларија,фабрика

DEN 153.00
DEN 191.52
-20 %
Количина на стоки


ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO / FPO) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ние не сме одговорни за било обичај давачки, увоз даноци и релативни трошоци. Ако имате било какви прашања во врска со транспортот прашања, молам контактирајте ме!
Ве молиме да ја напуштат повратни информации 5 ѕвезди пофалби. Ве молиме не оставајте 1 ѕвезда, 2 ѕвезди, 3 ѕвезди. Ако има било какви прашања во врска Т и производ, ве молиме контактирајте со тоа.

Wattage:
3W, 7W, 12W, 32W, 20W
Тип На Објект:
Флуоресцентни
Број На Модел На:
SMD2835
Примена:
Инженеринг,Отворен,Затворен,Професионални,Комерцијални
сертификација:
CE,RoHS,CCC
боја:
Бела
Боја Рендерирање Индекс (CRI):
R10
Бренд Име:
ZJRIGHT
Моќ Толеранција:
1%
Прозрачна Флукс:
2000 Lumens&Над
Боја Temp(К):
7000
Температура На Боја:
Кул Бело(5500-7000K)
Просечен Живот (часот):
80000H
Должина:
135MM
Напон:
AC85-265V
Точка име :
LED Енергија-Заштеда Осветлување
Светилка Изглед:
ПАРЧЕ Стакло занает
Осветлување боја:
Ладна Бела, Топло Бела
LED Процес:
Чип На одборот Светлина
Светилка Моќ:
3W 7W 12W 20W 32W
SMD Процес:
SMD2835
Зрак Агол:
360 степени
Изглед Занает:
Висок Transmittance Стакло
Тежина:
0.25kg
Употреба:
Дневна соба,спална соба,бар,хотел,кафе,библиотека,канцеларија, фабрика,затворен,соба
R

Тие исто така купуваат со овој производ