.

.

Велосипед АТВ Dirt Џеб Велосипед Масло Филтер за Бензин Бензин-Гас Течно Гориво Филтер За Скутер Мотор Мотор Мотор GL003

Велосипед АТВ Dirt Џеб Велосипед Масло Филтер за Бензин Бензин-Гас Течно Гориво Филтер За Скутер Мотор Мотор Мотор GL003

DEN 107.52
Количина на стоки


Можете да платите преку Visa, Mastercard, QIWI, Маестро, Web Money, Boleto и банкарски трансфер.
Можете да контактирате со нас за да ја врати стоката во рок од 7 дена и го испрати назад до нас во рок од 30 дена. Ако постои било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас пред некој спор.
Ве молиме контактирајте со нас веднаш, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ако сте задоволни, ве молиме да ни остават позитивен фидбек.

Материјал Тип:
pastic
Бренд Име:
NOBIMOTO
Име На Модел:
GL003
Тип На Објект:
Carburetor
Објектот Ширина:
2.6cm
Објектот Висина:
5.4cm
Објектот Тежина:
7g
Состојба:
100% нови
Гаранција:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ