.

.

новиот Кинески Класичната pendant светлина Хотел ресторан Ресторан влезот имитација ткаенина долго фенер pendant светилки ZA1128719

новиот Кинески Класичната pendant светлина Хотел ресторан Ресторан влезот имитација ткаенина долго фенер pendant светилки ZA1128719

DEN 12384.00
Количина на стоки


Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.
Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.
Обезбедување на квалитет!
Дај ми ги сите мои најмили клиенти.
Информации за производот Преглед :
[Боја] : (како што е прикажано)
[Главен материјал] : железо
[Извор на светлина] : e27(не Содржи извор на светлина)
[Применуваат] : дневна соба, ресторан, детски 's соба, спална соба и така натаму
[Напон] : 90 V-260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)
[Size] : D16 CM,H16 CM
Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.
Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.
Обезбедување на квалитет!
Дај ми ги сите мои најмили клиенти.
Информации за производот Преглед :
[Боја] : (како што е прикажано)
[Главен материјал] : крпа
[Извор на светлина] : e27(не Содржи извор на светлина)
[Применуваат] : дневна соба, ресторан, детски 's соба, спална соба и така натаму
[Напон] : 90 V-260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)
[Size] : D30 CM,H60 CM.D38 CM ,H80 CM

Боја На Каросеријата:
D30CM H60CM, D35CM H80CM
Wattage:
Beige, white
Тип На Објект:
Pendant Светла
Бренд Име:
WINZSC
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Место:
Студија,Салон,други спални соби
Материјал:
Платно
Осветлување Област:
15-30square метри
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Гаранција:
1
сертификација:
CCC
Број На Модел На:
0123
Техника:
Рачно Плетени
Е Светилки Вклучени:
No
Број на извори на светлина:
1
Тело Материјал:
Платно
R

Тие исто така купуваат со овој производ