.

.

автомобил кат мат тепих килим земјата душеци за рено kaptur фати koleos kadjar Roewe 350 360 550 rx5 rx3

автомобил кат мат тепих килим земјата душеци за рено kaptur фати koleos kadjar Roewe 350 360 550 rx5 rx3

DEN 5760.00
DEN 7200.00
-20 %
Количина на стоки

Информација за производот : 1,кат мат е прилагодена за секој автомобил.Кажи ми што е на вашиот автомобил. 2,Тоа ќе се вклопи во вашиот автомобил е точно,само за лево возење. 3,кат мат е лесно да се чистат,перат. 4,кат мат е вкупно 3 парчиња,за 5 seaters автомобил.Ако ви треба третиот ред мат за вашиот 7 seaters автомобил, ве молиме контактирајте со сервисот.

Боја Име:
Црна, Беж
Тип На Објект:
Матс & Теписи
За Возило Брендови/Модел:
Рено
Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
Патосници Тип:
Луксузна-Опкружувачки
Материјал Тип:
Синтетички Влакна
R

Тие исто така купуваат со овој производ