.

.

2018 Нови 365 Дена Личен Дневник Излет Дневник Корејски Симпатична Hardcover Неделен Распоред Лаптоп Состав Книга Канцелариски

2018 Нови 365 Дена Личен Дневник Излет Дневник Корејски Симпатична Hardcover Неделен Распоред Лаптоп Состав Книга Канцелариски

DEN 537.00
DEN 1032.00
-48 %
Количина на стоки


Функција :
Материјал : Хартија
Големина : За 180*130mm
Внатрешните Страници : 224 листови

Стил:
Hardcover
Употреба:
подарок
Употреба:
Меморандуми Дневно
Со Заклучување:
No
Бренд Име:
PHANTACI
Маска Цврстина:
Тешко Copybook
Стил:
Креативни Трендови
Страна Обврзувачки Режим:
Опремени
Маска Материјал:
Хартија
Број На Модел На:
ZB018
Тип:
Составот Книга
Внатрешните Страници:
224 Страници
Големина:
About 180*130mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ