.

.

Okeytech 2 Копчиња за Повикување Школка Автомобил Флип Виткање Далечинскиот Клуч Случај Keyless Школка Покрие Замена За Алфа Ромео 147 156 166 GT

Okeytech 2 Копчиња за Повикување Школка Автомобил Флип Виткање Далечинскиот Клуч Случај Keyless Школка Покрие Замена За Алфа

DEN 142.00
DEN 177.60
-20 %
Количина на стоки


Okeytech 2 Копчиња за Повикување Школка Автомобил Флип Виткање Далечинскиот Клуч Случај Keyless Школка Покрие Замена За Алфа Ромео 147 156 166 GT
Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет.
Опис : Ова е за вас да го замени вашиот носи или скршени случај.Нов Далечински Smart Key погоден За Алфа копче.
Сите што треба да направите е да се преселат на внатрешните компоненти од вашиот стар далечински да го нашиот нов случај.
Вие буквално може да се стави вашиот коло на нови случај, го добиете клучот да се намали вашиот автомобил профил.
Најдобар избор за себе или вашиот пријател.Вие нема да бидете разочарани!
Важна Забелешка :
1. Нашите копчињата не се имате било какви марки на автомобили логоа, ако не може да го прифати ова, ве молиме да не се направи нарачка. Ви благодариме.
2. Овој објект не е далечен,тоа е само еден далечински копче школка случај замена.
3.НЕМА внатрешни работи (remote/електроника/transponder чип)единица внатре.
4. Сликата е на вистински производ. Не се симне од интернет. Ве молиме споредете ги вашите клучни школка, бидете сигурни дека вашиот објект е ист како нашиот производ пред да ја купите.
5.Следење : Ако треба да го пратите во вашата земја, вие треба да се обрне 1.34$/цел или 1.6$/цел, 1.79$/цел за Кина Пост Воздух пошта, која се постигне повеќето земји.
Спецификации :
Тежина : 40g
Копчиња : 2 Копче
Автомобил Логото Налепница : Никој
Transponder Чип : Никој
Пакет Листа : 1*Копчето Школка (Ако сте биле веледрогерија, само контактирајте со нас слободно за најдобрата цена!)
Превозот
1.Ние гарантираме за да брод стоки во рамките на 24-72 часа по исплата потврда освен празник.
2.Ние брод од страна на Кина пост,HKpost EMS,DHL,Fedex,според вашиот избор, кога прави нарачка .
3.Ако не примите објект по 45 дена,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот.
4.Ние не сме одговорни за доцнење causedby царинската управа,Увозните давачки,даноци, придонеси или други customscharges.
Гаранција
1.Сите предмети има 1 година гаранција.АКО вашето купување не ги исполнуваат merchantable квалитет, погодност за целта или натпревар на опис, може да бидете сигурни дека вашите прашања се решени .
2.За погрешно-испраќаат предмети, ве Молиме контактирајте со нас во 48 часа по породувањето.Ние ќе се организираме да ја доставите точната предмети или да се вратат сите на вашата исплата.
3.За неисправни или погрешни производи,ве молиме да правите фотографии или видеа,ние ќе го препрати или наплата по потврдување.
ние, исто така може да снабдувањето со различни автомобил копчиња,transponder чипови и locksmith за различни марки на автомобили.ако сте intereasted во било на производи,ве молиме да се чувствуваат слободни да cantact мене.ние сме многу среќни да воспостави долго-рок деловен однос со вас.Повеќе производи, ве молиме контактирајте ме, јас ќе ви даде најдобра понуда.
можеби ќе сакате

R/C Функција:
без
Другиот Дел Број:
KS01
Осветленост Дел Број:
За Алфа-KS01
Производителот Дел Број:
01
Материјал Тип:
Висок квалитет
Прилагодување:
Yes
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Бренд Име:
OkeyTech
Име:
За Алфа Копче
Материјал:
Висок квалитет
Вид/Форма:
Автомобил Копче
ОДГОВАРА ЗА:
За Алфа Автомобил
Функција:
Далечинско Отклучување
Количина:
1 Парчиња/многу
Тежина:
0.04Kg
Пакување:
Торба
логото налепница:
No
transponder чип:
No
R

Тие исто така купуваат со овој производ