.

.

LOIOG руски јазик / англиски јазик 3 Боја на Осветлување Игри Тастатура Teclado Гејмер Лебди LED позадинско осветлување USB Слични Механички се Чувствувам

LOIOG руски јазик / англиски јазик 3 Боја на Осветлување Игри Тастатура Teclado Гејмер Лебди LED позадинско осветлување USB Слични

DEN 753.00
DEN 1368.00
-45 %
Количина на стоки

modname=ckeditor
Опис на производот Главни Карактеристики : - Копчето траење до 10 милиони пати
- Одговор брзина е само 0.005 s
- Нема конфликт на 19 копчиња, дури и ако имате повеќе е потребно, тоа сепак ќе биде во можност да изврши
- Совршен ергономски дизајн, нежен изглед, модерни и класични
Примена : Десктоп,Лаптоп Полна Големина тастатура : Да
Интерфејс Тип : USB
Тип : Wired Производ тежина : 680 g
Пакет Големина(L x W x H) : 440*140*22 mm Забелешка : Тоа не е вистински механички тастатура, но со голема слични чувство на допир. Тастатурата е euphotic, можете да ги видите led светло низ тастатурата на очите. Англиската верзија и руската верзија за сите на располагање, ве молиме внимателно да изберете што сакате. Пакет се вклучени :
1x Игри тастатура јас го вчитате видео, јасно, точно, добредојдени сте да се види.
карактеристики :
1. Играчот Опрема. 104 копчиња, 19 не-конфликтни копчиња, отстранлив keycaps, зголемување на space копчето. специјално дизајнирани за клучеви за поголема издржливост и тактилни повратни информации, професионални игри чувство.
2. Лесно да се Работи. USB приклучок и игра, нема возач потребен. Анти-пропадна и водоотпорен дизајн. АБС материјал, ласерски-гравирани, не се лизга дизајн, поздравниот-доказ и издржливи.
3. Прилагодливи Backlight Brightness. кул CONDUZED backlighting на тастатурата, 3 боја променливи за дишење или постојан осветлување режим. можете да го прилагодите начинот на се што ќе се игра позадинско осветлување и дишењето играта или да работат.
4. User-Friendly. брзо контрола на секоја функција, мултимедијални копчиња обезбеди кратенки за да работат. Ергономски дизајн, удобно да работат.
5. Компатибилен со Windows 10,за windows 8, Windows 7, Windows Vista, или Windows XP.
Ви благодариме за пребарување

Бренд Име:
3158
3158 Модел:
ХЛ 801 1
Примена:
Десктоп,Лаптоп,Број
Тастатура Стандард:
104 клучеви
Јазик:
Руски
Работата Стил:
Мембраната
Тип:
Жичен
Интерфејс Тип:
USB,USB/PS/2
Стил:
Стандард,Мултимедијални,Игри,Мултифункционални Тастатура
Врвка За Околу Поддршка:
No
Пакет:
Yes
Полна Големина тастатура:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ