.

.

30PCS Свадба бонбони кутија свадба свадба бонбони кутија Кинески црвени Кинески стил креативна личност бронзирање Пеперутка

30PCS Свадба бонбони кутија свадба свадба бонбони кутија Кинески црвени Кинески стил креативна личност бронзирање Пеперутка

DEN 1243.20
Количина на стоки


Шема:
Мустаќи
Број На Модел На:
1
Број на Компјутери:
30pcs
is_customized:
Yes
Повод:
Свадба & Ангажман
Материјал:
Алуминиумска Фолија
Боја Класификација:
Црвено
Текстурата на материјалот:
Џем
Бројот на wrappable бонбони:
1-2 ФЕРЕРО РОШЕР
Тип на свадба стоки:
Шеќер кутија / шеќер торба
Стил:
кинески стил
Големина:
Медиум, ве молиме
R

Тие исто така купуваат со овој производ