.

.

1280*1024 пиксели led контролер dbstar hvt11in rj45 led display модулот за контрола на картичката за транспарентно флексибилни led дисплеј

1280*1024 пиксели led контролер dbstar hvt11in rj45 led display модулот за контрола на картичката за транспарентно флексибилни

DEN 6480.00
Количина на стоки


1280*1024 пиксели led контролер dbstar hvt11in rj45 led дисплеј модул
контрола на картичката за транспарентно флексибилни led дисплеј
Клучни Карактеристики :

1 .Поддршка RGB ,на maxinmum број или боја поддржана е од една милијарда
2.Поддршка звук пренос
3.Поддршка топла резерви на двојна LAN линии
4.Поддршка за внесување на DVI дигитален сигнал
5. Поддржува HDMI 1.3 Б стандард ,поддршка AADCP1.2 protocal
6.Ротација агли 0 .90. 180. 270
7.Поддршка на шифрирање за време од страна на прилагодување на софтвер
8. Поддршка за dual пристаништа странични ,празна линија и ги внесете линија поставување
9.Работен напон спектар : 100-240 V AC 50/60 HZ
10.USB порта за комуникација една картичка може да се вози 1280*1024 ,1024*1200,2048*640
11.Поддршка OE и PWM осветленоста на вредноста ,вклучи/исклучи заклучување на екранот преку панелот копче
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
Прашање :
Како можам да го добие техничка поддршка?
Одговор :
Ние може да обезбеди техничка поддршка по телефон од страна на whatsapp wechat или техничар може да бидат испратени до клиентот за tranning.
Прашање :
Како можам да го добие стоката?
Одговор :
Ние може да ја испорача стоката од express или по море, pls контактирајте со нас да изберете на повеќето поволни испорака начин.
Прашање :
Како можам да се плати за цел? Не е доволно безбедно?
Одговор :
Да, ние обезбеди трговија осигурување.плаќањето ќе биде донесена до вас confrim стоките примени во добра состојба.
Зошто Да Изберете Нас :

Нашата Сертификат :
Нашата Компанија :
Топло Совети :
Ако било кој друг го испорача метод избран, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред вашата исплата ,Ние ќе ги провери превозот цена за вас како што курирската служба DHL, EMS, UPS-от. Ако количеството цел за подобра цена,ве молиме контактирајте со нас за inq uiry. ние обично изјавуваат половина од вредноста на нарачката, ве молиме контактирајте со нас ако било какви посебни requirment. Ако не у имате било какви прашања, вклучувајќи користење и технологија проблем, ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС ,ние ќе ви одговори e-mail во рок од 24 часа.
Забелешка : Кога ќе ја прими стоката, ве Молиме проверете пакет не се оштетени и се отвори за да се провери стоката пред знак за прифати. Треба да пакет на услуги или стоки оштетен, ве молиме да се слика и контактирајте со нас. клиентот има право да го одбие.

Бренд Име:
Amoonsky
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Број На Модел На:
Dbstar-HVT11IN
Напон:
5v
R

Тие исто така купуваат со овој производ