.

.

1L боја слој Synergist керамички автомобил слој течна стакло автомобил обложување авто поправка зголеми сјај намали водени жигови

1L боја слој Synergist керамички автомобил слој течна стакло автомобил обложување авто поправка зголеми сјај намали водени жигови

DEN 5057.00
DEN 6243.84
-19 %
Количина на стоки

Препорачливо е да се тресат течни нежно ако не се користи подолго време.ние се обезбеди во светот трговија на големо и пад брод услуга на нашите клиенти во светот од 2005 година. Пиење не е дозволено.ви благодариме за вашиот разбере.подобро е среќен да slove тоа.pls контактирајте со нас.ние продаваме вреднува квалитетот на производите.друга земја различни даночни политика. Нежно тресат пред употреба. Ние ја прифатат плаќање кои Aliexpress поддршка. 5-7 дена страна на курирската служба DHL. Нашите работно време.ако ни даде 5 сјајна ѕвезда и споделување вашите добри чувство или споделување убави вистински фотографии. Ние сме професионална снабдувач, регистриран и во Хонг Конг и Шенжен. Ние нудиме 7-24 часа онлајн услуга. Q4 : дали ќе се направи трговија на големо?
. П1 : дали е безбедно да платат Aliexpress?
. Q3 : поддржувате микс цел?
. 7-12 дена од epacket.pls контактирајте со нас.Ние ќе ценети за вас. Објектите се само на превозот по исплата потврди.ние ќе ви даде Задоволни Решение побрзо. во потрага напред за нашата соработка. Q2 : колку долго ако превозот од Кина Пост Регистрирани Воздух e-Mail?
.но, може да биде понекогаш ќе се одложи. Ние само ќе го испрати на адресата која сакате да ја напишете. Ако нашата одговорност. ако не сте Задоволни со производот.pls бидете трпеливи и waitting.we поддршка.pls консултации со персоналот на локалните обичаи, пред да ги купите. од понеделник до сабота. Спорот не е само начин да се slove проблемот.Тоа ќе трае 15-40 на вашата земја со Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.ние ќе ви даде најдобра цена.pls не се отворени спор.ви благодариме.ние ќе ги провери тоа и повторно да ја прати.pls контактирајте со нас.можете да изберете на сите ви се допаѓа.pls не се отвори расправа, или остави негативни feedbkack. Ние ќе ги провери стоката внимателно пред превозот. Ако се потврди водат за исчезнати. ви благодариме. Откако ќе го отвори, ве молиме користете го до што е можно поскоро, и што не се предложени да ги користите останатите производ следниот пат.pls верувам Aliexpress и Г-дин Џек М-р. Исто така, може да се користи како позлата кристал лекување агент
Забелешки :
Ве молиме чувајте го производот подалеку од директна сончева светлина за складирање.може да биде и ќе наплати данок за плаќање. Најчесто,нарачки ќе се испрати во рамките на 2-4 работни дена по исплата потврди.
Одржувањето на возилото Кристал слој synergist hydrophobic 30ml слој автомобил стил Користат по керамички слој се зголеми сјајни
Параметри : Име на Производ : Кристал слој synergist Спецификација на Производот : 1 L Производ состав : 10% неоргански Si O2, лубрикант, полски Задржи време : околу 3 месеци за Користење : 1 час по кристално слој ,може да се користи директно тоа, да се зголеми сјај, мазност и hydrophobicity по кристално обвивка, спречување на воден жиг во текот на кристал слој и подобрување на позлата перформанси.it ќе трае 15-40 дена до дестинацијата по испрати. Сите следење во еден веб-сајт.ние прифаќаме врати стоката или наплата.pls контактирајте со нас.3-7 дена од ЕМС. Чувајте го подалеку од оган ресурси и надвор од дофат на деца. Ако не сте Задоволни со производот. Претежно. Ние ќе ве информира ако ние треба повеќе време да се подготви.

Објектот Дијаметар:
00cm
Објектот Волумен:
1L
Објектот Тежина:
1000g
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
10cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Материјал Тип:
Нано
Име На Модел:
DF-119
Објектот Должина:
10cm
Бренд Име:
dpro
Тип На Објект:
полирање
Специјални Функции:
Подобрување сјај , Hydrophobic
Тип На Објект:
течни стакло на автомобилот
G. W:
1.5 G
Рок На Траење:
1 години
функција 1:
arduino nano
функцијата 2:
зголемување сјај
Функција 3:
зголемување hydrophobicity
Функцијата 4:
Водоотпорен
Функцијата 5:
автомобил полски стакло слој
Функција:
автомобил детали
R

Тие исто така купуваат со овој производ