.

.

Извлечете Потоне Тапа Злато Заврши Бања Слив на Вода Миксер Допрете Топла и Ладна Палубата Монтирани Еден Hanlde

Извлечете Потоне Тапа Злато Заврши Бања Слив на Вода Миксер Допрете Топла и Ладна Палубата Монтирани Еден Hanlde

DEN 1690.00
DEN 2964.00
-43 %
Количина на стоки


Ако најде објекти се оштетени или погрешно , ве молиме контактирајте со нас , откако ќе се потврди ние ќе го замени за вас . Нашата цел е задоволството на клиентите
Кога ќе се пријавите парцела ве молиме бидете сигурни дека пратката не е оштетен . Гравитацијата Кастинг Работилница Машинска Работилница На машинска работилница има неколку групи на напредни големи NC стругови, прецизност автоматско двојно-раководител машини, bi-axial склопови и други прецизност машинска опрема.
Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. стакло водопад,claquette,керамички ананас,robinet,robinet salle de bain,robinet каскада salle de bains lavabo,бања туш миксер led,robinet mural,табела де mixage numerique,bassin,salle de bain,двојно се справи со бања тапа,бања потоне со led,rgb led светло стакло водопад,robinet антички,бела бања. Тоа гарантира дека сите додатоци од клучните точки можат да ги задоволат специфичните барања на националниот стандард.
Ние само брод да се потврди цел адреси., целосно во согласност на GB/T18145-2003, EN817 и други национални и меѓународни стандарди.
ако не ви се допаѓа кога сте примиле во 7 дена .
По неколку години напорна работа, ние целата продажба на многу земја , и има добиено поврзани со сертификати и нејзините производи се добро примени во пазарот.
Меѓународни купувачи-ве молиме да забележите Ние обично забелешка на вашиот парцела како Подарок во ниска вредност на Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во објекти цена или на превозот обвиненија. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Прифаќаме само враќање & наплата причина е квалитетот и погрешно стоки . Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.81 L/min)
Вентил Тип : Керамички Вентил
Ладна и Топла Прекинувач : Yes
Тапа Тело Материјал : Месинг
MOLI санитарија Корп е основана на 20 јули 2007 година, ние главниот производство на Античкиот Бронза ,Масло Урнатини Антички и други бои, бања производи ,вклучувајќи Бања Тапа ,Туш Тапа ,Кујна Тапа и Бања Прибор .
Прифаќаме само враќање & наплата причина е квалитетот и погрешно стоки . Ве молиме исто така да контактирате со нас ,ако сакате да се вратите на стоки , треба да се обрне на превозот цена . Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Полирање на Работилница за Производство и монтажа работилница
Нашето време на испорака е 1-3 дена по исплата потврди , ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали. Ве молиме исто така да контактирате со нас ,ако сакате да се вратите на стоки , треба да се обрне на превозот цена .
Купувачот од Бразил , ве молиме двојно најава , ако изборот брод од UPS-от , ве молиме оставете ни го вашето CPF бр.
Ако најде објекти се оштетени или погрешно , ве молиме контактирајте со нас , откако ќе се потврди ние ќе го замени за вас .
Ако не ви се допаѓа кога сте примиле во 7 дена . И Бразил царинската куќа праша мора да се стави на вредност . Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира
Кога ќе се пријавите парцела ве молиме бидете сигурни дека пратката не е оштетен .

Тип:
Слив Чешми
Вентил Core Материјал:
Керамички
Бренд Име:
MOLIFAUCET
Површински Третман:
Роуз Злато
Инсталација Тип:
дек монтирани
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Стил:
Современа
Број на Рачки:
Една Рачка
Број На Модел На:
MLX1002
Топли И Ладна Вода:
Yes
Тапа Планината:
Една Дупка
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Функција:
Мерењата Чешми
Тежина На Пакет:
R

Тие исто така купуваат со овој производ