.

.

Нови пристигнување COHIBA Пура Случај Носителот црна кожа пура humidor со нерѓосувачки челик пура машина може да се одржи 3 пура

Нови пристигнување COHIBA Пура Случај Носителот црна кожа пура humidor со нерѓосувачки челик пура машина може да се одржи 3 пура

DEN 1391.52
Количина на стоки


Здраво ,Драги клиенти. Убаво да ви се исполнат ! Вашето пристигнување е нашата задоволство ! Добредојдовте на нашата продавница и се надевам дека ќе го најдете она што ви треба.
Материјал : кожа
Функција :
Боја : црна и жолта (исто како на сликата)
Топло потсетување : 1. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас. Ние сме
задоволство е да одговорите.
2. Имаме и други стилови на Производот,доколку имате потреба,можете да контактирате
нас или поглед над нашите други производи во нашата продавница.
Пакет содржи : 1 x Пура humidor
Производот се прикаже :
Answer : ___________________________ Note :
Работиме на Големо!
Доколку сте Продавач / Веледрогеријата / Аукција продавачот
и сакате да ја продаде истата голема производи што ние го правиме,
ве молиме контактирајте со нас преку порака!

Бренд Име:
Schneide
Материјал:
кожа
Број На Модел На:
ES-CH-121
Материјал:
кожа
боја:
Црно и жолто
Пакет:
кутија пакет
Употреба:
Пура, Секојдневно општи
R

Тие исто така купуваат со овој производ