.

.

Цртан филм Еж Платно Уметност Маслото од Страна на Броеви Постер Страна се Насликани на Ѕид Слика за Домашна Декорација Боење Со Броеви

Цртан филм Еж Платно Уметност Маслото од Страна на Броеви Постер Страна се Насликани на Ѕид Слика за Домашна Декорација Боење

DEN 388.00
DEN 546.72
-29 %
Количина на стоки

Ние нема да преземе одговорност за било каква превозот несреќи, одложувања или други прашања резултат од превозот превозници или виша сила причини. За пакет пропуштени на патот до дестинацијата, ние ќе се обидеме потрудиме да се поврзеш со конкретна компанија и ажурирање на најновите информации за вас. далечинско област со DHL или UPS-от, на дополнителен надоместок се платени од страна на купувачот.Со цел да се намали купувачот увоз данок или дури и ослободени купувачот од увоз доход, ние ќе го прогласи објектот со многу помалку вредност од реалната цена на клиентот плаќа за објектот. Пакување содржи : 1 x Платно 3 x Paintbrush (1big,1middle,1small) 1 x Хартија 1 сет на бои 2 x Не-трага кука 2 x завртка Забелешки : 1.Вашето мислење е многу важен за нашиот Бизнис развој,Па ве молиме да ја напуштат Повратни информации Од 5 Ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи,ви Благодарам многу. Сепак, може да постојат некои одложен одговор, бидејќи на временската разлика.И мала девијација е дозволено.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Како за испорака дестинации (вашата адреса) каде што само DHL се достапни, ако тоа е т. Со DIY Рамка : акрилна боја, лен(за вашиот цртеж), најлон четка, DIY Рамка(тоа треба да го инсталирате сами) За Боја : сликата е само за референца. Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн.Ве молиме слободно Контактирајте со нас, прво ако имате било каков проблем. Овие трошоци се на купувачот одговорност.5-1% парцели ќе бидат проверени и може да наплаќаат некои тарифа.) во ЗАБЕЛЕШКА кога ќе се направи исплата.
Тип : DIY Слика од бројот ( таа има потреба од вас бојата со себе си ) За големина : 40x50cm(16x20inch) Материјал : Лен Платно/Памук Платно За Пакетот вклучува : Без Рамка : акрилна боја, лен(за вашиот цртеж), најлон четка.

Големина (Инчен):
16x20inch без рамка, 16x20inch со рамка
Материјал:
Лен
Стил:
Европа
Тип:
Масла
Рамка:
Yes
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Форма:
Еден
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Број На Модел На:
aidemengchongxiaociwei
Бренд Име:
ROYALDREAM
Предмети:
Цртан филм
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Медиум:
Акрилик
R

Тие исто така купуваат со овој производ