.

.

MEWANT Црна Велур Црвена Кожа Автомобил Воланот Покритие за Седиште Леон 2009-2012

MEWANT Црна Велур Црвена Кожа Автомобил Воланот Покритие за Седиште Леон 2009-2012

DEN 1983.00
DEN 2203.20
-10 %
Количина на стоки


Погоден автомобил модели : за Седиште Леон 2009-2012
Забелешка 1 : Производ Материјал : Вештачка Кожа(Синтетички Кожа)
Доколку имате посебни барања за материјал,ве молиме да се биде внимателен да се купи,ви благодариме!
Забелешка 2 : ве Молиме да ги проверите и да се споредат вашиот автомобил воланот со воланот во
сликата пред да го купат.(Нашата воланот опфаќа се обичај производ,доколку постои каква било
разликата,тоа нема да се вклопи)!

Тип На Објект:
Управниот Тркала & Воланот Центри
Објектот Ширина:
15cm
Објектот Тежина:
0.32kg
Име На Модел:
за Седиште Леон 2009-2012
Објектот Висина:
6cm
Објектот Должина:
21cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
се чувствуваат удобно
Бренд Име:
Mewant
Објектот Дијаметар:
38cm
Материјал Тип:
Микро Влакна Кожа
R

Тие исто така купуваат со овој производ