.

.

Моден Cabochon Стакло Круг Прстен За Мажи Жени Подарок Констелација Прст Прстен Прилагодливи Катира Прстен

Моден Cabochon Стакло Круг Прстен За Мажи Жени Подарок Констелација Прст Прстен Прилагодливи Катира Прстен

DEN 88.00
DEN 103.20
-15 %
Количина на стоки


Моден Cabochon Стакло Круг Прстен За Мажи Жени Подарок Констелација Прст Прстен Прилагодливи Катира Прстен
Име на производ : ring
Occassion : забава,подароци
боја исто како и во следните

Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Број На Модел На:
JZ
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
HANCHANG
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Пол:
Унисекс
Компатибилност:
Никој
Функција:
Популарната
Име:
прстен
Пол:
мажите;жени
боја:
Како што е прикажано
R

Тие исто така купуваат со овој производ