.

.

30pcs Дијамант Конусна Мелење Главата во Собата DREMEL 3мм месо тело Ротари Алатка Вежба Малку за мелење жад, камен, мермер, стакло

30pcs Дијамант Конусна Мелење Главата во Собата DREMEL 3мм месо тело Ротари Алатка Вежба Малку за мелење жад, камен, мермер,

DEN 287.52
Количина на стоки


30pcs Дијамант Конусна Мелење Главата 3мм месо тело Ротари Алатка Вежба Малку за мелење жад, камен, мермер, стакло

Ронки:
10pcs, 30pcs
Број На Модел На:
no
is_customized:
Yes
Бренд Име:
POGUT
DIY Материјали:
Облицовка
Тип:
Мелење Bur
Големина:
3mm shank
R

Тие исто така купуваат со овој производ