.

.

Liislee Аудио Видео GPS Навигација со Автомобил За Мерцедес-Benz S-Класа W220 WIFI Мултимедијални Стерео HD Екран на Допир за Играч Не CD DVD

Liislee Аудио Видео GPS Навигација со Автомобил За Мерцедес-Benz S-Класа W220 WIFI Мултимедијални Стерео HD Екран на Допир за

DEN 18467.00
DEN 21984.00
-16 %
Количина на стоки

( Опција ) - Вграден Bluetooth и Поддршка воланот контрола - Микрофон + GPS Антена + Мапи како Бесплатен подарок За Мерцедес-Benz S-Класа W220 За Мерцедес-Benz CL-Class W215 Одговара на левата рака се вози автомобил издание & исто Така се Вклопуваат во десната рака се вози автомобил издание. Поддршка за читање и уредување на Официјалната Софтвер, WORD/EXCEL/POWERPOINT/PDF/TXT. Гаранцијата на автомобил dvd е една година, ние сме биле продадени автомобили dvd речиси 8 години, ние можеме да снабдување на повеќето професионални aftersale услуга. Изградена во М icrophone и GPS НА ntenna 12.
Ако вашиот автомобил не е иста како погоре наведени, или не сте сигурни дека одговара или не, ве молиме пратете ни порака во прилог на автомобил внатрешни работи слика може да се потврди тоа за што понатаму. Ако објектот има вратени затоа што на купувачот refusion да се расчисти на царинските или примање на пратката, превозот postgae и скапи се врати надоместок ќе се паднати на купувачи одговорност. Онлајн Забава, поддршка на онлајн видео, ТЕЛЕВИЗИЈА, филм, музика, радио, Youtube, Yahoo, MSN.
Напомена : Овој модел може да се вклопат многу автомобил низок и среден изданија, но не и сите. 8 живо позадини, 21 позадини, поддршка DIY позадина од Галерија на Слики 19.

Посебна Карактеристика:
Поддршка Воланот Контрола,Поддршка Може да-Автобус,Wifi Функционалност,Поддршка за 3G Мрежа,вградениот Звучник/Микрофон
Дигитални Медиуми Формат:
Mp3,JPEG,Mp4,Видео CD,WMA
CL230-Година:
2004,2005,2003
Din:
Двојно Din
OSD Language:
Руски,Шпански,Еврејски,Италијански,Норвешки,Француски,Германски,Малајски,Англиски
Мерцедес-Бенц Модел:
CL230
Оперативен Систем:
Андроид
Специјални Функции:
Bluetooth,Екран на Допир,Мобилен Телефон,MP3,CD Плеер,Built-in GPS,Радио Тјунер
RAM меморија:
2G
Напон:
12V
Од Моќ:
4*45W Говорникот
Име На Модел:
CP-A004
За Возило Брендови/Модел:
Мерцедес-Бенц
Големина На Дисплеј:
8
ROM:
32g
Макс Надворешна Меморија:
32g
Резолуција:
1024*600
Бренд Име:
Liislee
ТФ/Micro SD Слотот:
2
Објектот Тежина:
5kg
Објектот Големина:
8 инчен екран
Интерфејс:
plug and play
Материјал Тип:
resistive екран осетлив на допир
R

Тие исто така купуваат со овој производ