.

.

1 BUC ЗА ХОНДА HORNET 250 1996 1997 1998 1999 2000 2001 Лебди Предни Диск Сопирачки Роторот диск кочница CNC алуминиум

1 BUC ЗА ХОНДА HORNET 250 1996 1997 1998 1999 2000 2001 Лебди Предни Диск Сопирачки Роторот диск кочница CNC алуминиум

DEN 3924.00
DEN 4728.00
-17 %
Количина на стоки


Опис на производот Тема : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : 420 нерѓосувачки челик. Високо Квалитетен материјал. Дупчиња роторот обезбедува вода и кал се разделија брзо кога сопирање Бои : ЦРНА и ЗЛАТНА Гром дупка : 6 Димензија : Надворешниот Дијаметар : 29.6 CM Диск Дебелина : 0.45 CM Fitment :
RS R
125
91-05
ПРЕД - Р
РС GP
125
91-05
ПРЕД - Р
РС GP
250
90-97
ПРЕД - L / R
HORNET
250
96-01
ПРЕД - Р
RS R
250
90-97
ПРЕД - L / R
TSR
250
99
ПРЕД - L / R
VTEC
400
99-15
ПРЕД - L / R
CB N
400
82-88
ПРЕД - L / R
CBR F
400
85-87
ПРЕД - Р
CBR F2
400
85-87
ПРЕД - Р
VFR Р
400
89-93
ПРЕД - L / R
CBR F
600
95-98
ПРЕД - L / R
VFR F
750
94-97
ПРЕД - L / R
CBR RR
900
94-97
ПРЕД - L / R
VTR F СУПЕР СОКОЛ
1000
97-07
ПРЕД - L / R
VTR F ЛАВИНА
1000
97-07
ПРЕД - L / R Пакет се Вклучени : 1 x Предни Диск Сопирачки Роторот.(ПРЕД-Р)

боја:
Злато, Црна
Објектот Тежина:
1.8kg
Објектот Висина:
0.45cm
Година:
1996-2001
Motobike Направи:
Хонда
Специјални Функции:
предни диск сопирачки
Објектот Дијаметар:
29.6cm
Објектот Ширина:
000inch
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Бренд Име:
ARASHI
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Должина:
000inch
Материјал Тип:
AISI 420
Име На Модел:
DBS008WB
Модел:
DBS008WB
Fitment:
96-01 HORNET 250
боја:
Злато и црна
R

Тие исто така купуваат со овој производ