.

.

Katuner Нови Животински Облик Kawaii Чанта За Деца Деца Жените Мали Пари Копче Картичка Торба Девојки Цртан филм Монета Паричникот KB078

Katuner Нови Животински Облик Kawaii Чанта За Деца Деца Жените Мали Пари Копче Картичка Торба Девојки Цртан филм Монета Паричникот

DEN 132.00
DEN 165.60
-20 %
Количина на стоки


Katuner Нови Животински Облик Kawaii Чанта За Деца Деца Жените Мали Пари Копче Картичка Торба Девојки Цртан филм Монета Паричникот KB078
Име : Цртан Филм Животински Облик Монета Чанта
Материјал : СТП
Големина : околу 15*12 cm (различни од по стил големината имаат мала разлика)
Употреба : може да се стави во монета ,копче картичка , пари
За луѓето : на мажите , маж , маж ,жена , жена , женски, жени , деца , деца
Пакет : 1pcs/opp вреќа
Answer : ___________________________ Note :
Поради прирачник за мерење ќе има 1-2cm грешка
Големината имаат малку големи , но не може да се стави во видиме
Различен стил на големината имаат мала разлика , слики " големина е измери должината на најдолгата
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот

Тип На Објект:
Монета Purses
Објектот Висина:
12cm
Затворање Тип:
Патент
Број На Модел На:
KB078
Шаблон Тип:
Цртан филм
Објектот Должина:
15cm
Материјал Состав:
СТП Кожа
Објектот Ширина:
1cm
Обликот:
овална
Објектот Тежина:
45g
Стил:
Моден
Главен Материјал:
PU
Бренд Име:
Katuner
Пол:
Жените
Големина:
different style the size have a little difference
Употреба:
држачот,монета чанта , клуч ,пари торба
Стил:
цртан филм монета чанта
За луѓето:
човекот , мажи , машки , женски , жена , жена , девојки , деца , деца
Шема:
патка ,лав, верверица,овци ,зумира елени , слон
R

Тие исто така купуваат со овој производ