.

.

1pcs Капи Зима Beanie Шапка Дами Поврзана Топли Капи за Жени, Девојки Ѓаволот Рогови Уво Симпатична Капчиња Женски Skullies Beanies Шапка Gorro

1pcs Капи Зима Beanie Шапка Дами Поврзана Топли Капи за Жени, Девојки Ѓаволот Рогови Уво Симпатична Капчиња Женски Skullies Beanies

DEN 273.00
DEN 390.24
-30 %
Количина на стоки

modname=ckeditor
1pcs Капи Зима Beanie Шапка Дами Поврзана Топли Капи за Жени, Девојки Ѓаволот Рогови Уво Симпатична Капчиња Женски Skullies Beanies Шапка Gorro
1. Име на производот : женска зимска шапка
2. Материјал : Плетење , Памук, Faux Крзно
3. Големина на : глава circumsference : 58cm
4. Боја : црна,Црвена,сива
5. Сезона : Зима
Пакетот Вклучува :
1 PCS Жените Зимска Шапка
Време на испорака Забелешка : Ако не ја прими стоката во рамките на испорака датум, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака .Ве молиме не се применуваат спор во рок од 60 дена, ви благодариме за вашиот вид разбирање. Кога ќе ја доби на parcle ,Ако не сте задоволни или имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас и не ни остави 1, 2, или 3-ѕвезда Детални Продавачот Оцени за првиот , затоа што тоа значи негативни повратни информации, ние ќе го решиме проблемот, ви благодарам.
Плаќања : Ние прифатени Зачувам,Alipay,Запад Унија,ТТ и така натаму. Уплатата треба да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ве молиме cotact нас преку е-маил при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање(боја). Нашите цени не вклучуваат било клиенти должност или даночни
Испорака Метод : Сите предмети ќе биде предаден во рамките на 1-3 работни дена по расчисти исплата (освен за Викенди и Празници) Ние обично брод предмети од кина, Воздухот пост,Хонгконг пост, EMS, UPS-от, DHL и ќе имаат следење на број. Приближната превозот време за различни региони, како што следува :
Времето за испорака е приближно 16-25 работни дена за повеќето од велика БРИТАНИЈА и САД дестинации.
Дестинација
Прибл. Време На Испорака
Сад/Велика Британија/Австралија
16-25 работни дена
19-28 работни дена
Бразил/Јужна Америка/Италија
Може да трае 4-6 недели поради инспекција обичаи
Франција/Шпанија/Германија/Источна/Западна Европа/Други земји
Може да потрае и до 3-4 недели поради инспекција обичаи
Информациите се обезбедени од страна на превозот на компанијата. Имајте на ум дека за време на испорака може да се разликуваат, особено за време на строги царинските провери и периоди.
Б. на Превозот време, преку ЕМС : 5-8 работни дена
Feed врати & услуги на Клиентите :
Вашето мислење е навистина важно за нас,ве Молиме да потрае неколку секунди за да се остави голема повратни информации доколку не сте задоволни со нашата производ или услуга,Ние ги цениме вашите позитивни повратни информации.
Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни од нашите услуги,Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот.

Тип На Објект:
Skullies & Beanies
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Arherigele
Материјал:
Акрилик,Полиестер
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Повик
Број На Модел На:
зимската капа
R

Тие исто така купуваат со овој производ