.

.

Најновите Силикони рака Watchband со Тока Брзо да го Инсталирате Види Рака за SUUNTO CORE Рака,Мажите Силикони Види рака

Најновите Силикони рака Watchband со Тока Брзо да го Инсталирате Види Рака за SUUNTO CORE Рака,Мажите Силикони Види рака

DEN 594.72
Количина на стоки

Најновите Силикони рака Watchband со Тока Брзо да го Инсталирате Види Рака за SUUNTO CORE Рака,Мажите Силикони Види рака Спецификации : Боја : Црна Материјал : Гума Должина на : 130+98mm Ширина : 25мм Погоден За : SUUNTO ОСНОВНИ Карактеристики : -Направен од високо-квалитет силика гел, трајни и носат удобно -Модерен дизајн -Постојат 13 дупки на рака, може да се прилагоди за да одговара на различни големина што ви треба-е Лесно да се инсталира и да ги отстраните.
Пакување се Вклучени : 1 x Замена на Рака(на часовникот не е вклучена) 2 x Screwdrivers 2x Tools Инсталацијата

Бендот Боја:
Црна
Тип На Објект:
Watchbands
Бренд Име:
WRTOR
Бендот Должина:
22cm
Број На Модел На:
ST012
Бендот Материјал Тип:
Силикони
Состојба:
Нова без ознаки
Затворач Тип:
Тока
R

Тие исто така купуваат со овој производ