.

.

10m Superfine Дијамант сечење saw ножеви Jade метална жица виде ножот алатка

10m Superfine Дијамант сечење saw ножеви Jade метална жица виде ножот алатка

DEN 767.52
Количина на стоки


Superfine Дијамант сечење saw ножеви Jade метална жица виде ножот алатка
Големина на : 0.15 mm, 0.25 mm, 0,3 mm, 0,33 мм, 0.35 мм, 0.42 мм, 0.5 mm, 0.6 mm, 0.70 mm. Ве молиме изберете еден ви треба.
Пакет : 2packs, 5m/пакет

Надворешниот Дијаметар:
0.15 mm, 0.25 mm, 0.30 мм, 0.33 мм, 0.35 мм, 0.42 мм, 0.50 mm, 0.60 мм, 0.70 mm
Број На Модел На:
0.25 mm
Број на Компјутери:
1 Компјутер
Бренд Име:
POGUT
is_customized:
Yes
Сечилото Материјал:
дијамант
Сечилото Тип:
Reciprocating Видов Ножеви
DIY Материјали:
Облицовка
R

Тие исто така купуваат со овој производ