.

.

Godox DP1000II 2.4 G Безжична 1000W Фотографија Студио Флеш GN65 Изградена-во Godox X Систем за X1T Безжична активирањето

Godox DP1000II 2.4 G Безжична 1000W Фотографија Студио Флеш GN65 Изградена-во Godox X Систем за X1T Безжична активирањето

DEN 17013.60
Количина на стоки


Godox DP1000 II 2.4 G Безжична 1000 W Фотографија Студио Флеш GN65 Изградена-во Godox X Систем за X1 T Безжична активирањето

Компатибилен Камера Бренд:
NIKON,CANON
Пакет:
Yes
Екранот:
Yes
Температура На Боја:
5600k
Број На Модел На:
DP1000II
Бренд Име:
Godox
TTL:
No
Извор На Светлина:
БЛИЦ СВЕТЛИНА
Големина (WxHxD):
50*25*25cm
Тежина:
4KG
R

Тие исто така купуваат со овој производ