.

.

KingSener Нови CI03XL Лаптоп со Батерија за ProBook HP 640 645 650 655 G2 Серија HSTNN-UB6Q CI03XL Слободни 2 Години Wararnty

KingSener Нови CI03XL Лаптоп со Батерија за ProBook HP 640 645 650 655 G2 Серија HSTNN-UB6Q CI03XL Слободни 2 Години Wararnty

DEN 1509.00
DEN 1775.04
-15 %
Количина на стоки

Ние обезбедуваме 12 месеци гаранција за сите наши производи . Нарачки ќе бидат испратени како подарок или како примерок.Регистрирани Пост Воздух Пошта ќе ги преземе повеќе од 90 работни дена за некои Out-of-the-начин држави или области,купувачот може да не контактирате преку е-мејл или порака за продолжување на времето за испорака,но не може да се;т бараат целосна наплата во рок од 90 работни денови кога објектот се уште на патот до твојата адреса.Кога купувачот бара враќање без оглед на причините,тоа мора да биде проследено со Враќање Стока за ставање во Промет (RMA) Број.
Плаќање :
Ние onlyaccept плаќање номиниран од страна Aliexpress ( Зачувам, T/T, western union, кредитна картичка и сл. Ве молиме не го отворите спор или остави негативни повратни информации пред да комуницира со нас.Сите предмети се 100% внимателно се проверуваат и тестираат од страна на нашите контрола на квалитетот на одделот пред испраќање, така што тие треба да бидат квалификувани во добра состојба. Но, времето за испорака зависи од времето ,празник, топла сезона, локалните пост услуга и царинење фактори.Објектите ќе бидат испратени во рок од 7 дена по извршено плаќање и потврдено од страна на Aliexpress Систем. Ве молиме контактирајте со нас преку е-маил или преку порака, ако се бара да брод од преку Експрес испорака методи, како што се ТНТ /UPS /ФЕДЕКС /EMS,
3. Тоа нормално се зема 15-45 работни дена да пристигнат . Добредојдовте да контактирате со нас преку е-маил од страна на порака ако не го добиете вашиот објект за долго време. Предмети вратени без RMA# ќе го одложи процесот на наплата или да се игнорираат.)
Ако имате било какви плаќање проблем за вашата нарачка, ве молиме погледнете на овој линк :
http : //help.Ве молиме да користите Локални Регистрирани Пост Воздух Mail за да се вратите на објектот.Купувачот мора да контактирате со нас преку е-маил или преку порака, пред да се вратат.Ве молиме контактирајте со нас преку е-маил веднаш, ако вашиот објект има било каков проблем, кога ќе ја добијат.
Опис :
Капацитет : 43 Wh
Напон : 11. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне да го реши проблемот. Ние не сме одговорни за купувачот увоз на царинските давачки и даноци поврзани со.4 V
Батерија Тип : Li-ion
Мобилен : произведено во Кина, со висок квалитет гаранција
Боја : Црна
Состојба : Замена на Батеријата ( 100% Сосема Нов, Слободен 2 години гаранција!)
Го Замени Дел Број :
CI03 XL HSTNN-UB6 Q
Компатибилен Лаптоп Модел :
За Pro Book HP 640 645 650 655 G2 Серија
Слики :
Превозот Информации :
1.html
Врати/Политика За Наплата :
1. Ве молиме не користете го UPS-от, DHL ,FEDEX и други изразат испорака методи што ќе предизвика увоз даночни побара од Кина Обичај.Ве молиме бидете сигурни дека за да се обезбеди целосна и право адреса вклучувајќи целосно име и презиме и телефонски број , така што во поштата може да доставени пакет да ви ефикасно и успешно.Ние обезбедуваме бесплатен превозот од Регистрирани Сингапур Пост/Хонг Конг Пост/Кина Пост или од страна на Четири Посебни Воздух Mail Линија.На враќање превозот товарни мора да бидат платени од страна на купувачи ако вашиот предмети треба да се испрати назад на поправка, за наплата или замена.

Бренд Име:
KingSener
Пакет:
Yes
Батеријата Напон:
11.4 V
Број На Модел На:
CI03XL
Батеријата клетки:
4 клетки
Компатибилен Бренд:
HP
Тип:
Li-Ion
боја:
Црна
мобилен:
Произведено во Кина,со висок квалитет
Состојба:
Бренд Нови
Место на Потекло:
Кина
Гаранција:
2 година
Капацитетот На Батеријата:
43Wh
is_customized:
Yes
Производи Статус:
Акции
R

Тие исто така купуваат со овој производ