.

.

1Pc Папагал Птица Бамбус Ткиво Хартија Играчка Бел Залак за Џвакање Лента Шарени Виси Кафез

1Pc Папагал Птица Бамбус Ткиво Хартија Играчка Бел Залак за Џвакање Лента Шарени Виси Кафез

DEN 149.00
DEN 156.96
-5 %
Количина на стоки


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Висок квалитет на материјалите. Птици треба играчка да се игра и ова е една прекрасна играчка за нив. Може да се користи за качување,џвакање и гризе алатка. Можете да се забавуваат гледајќи ги играње. Може да се закачи во кафезот,тоа е погодно. Ratten ткаени е трајни и стабилни,и погодна за птици. Ѕвоното е вклучена да се направи звуци. 1 компјутер од папагал само играчка,други додатоци демо на сликата не се вклучени! Спецификација : Материјал : Ратан Предмет Тип : Птица Играчки Боја : Како на слики прикажани Димензии : 25x14cm/9.84x5.51" Топка со Дијаметар : 10см/3.94" Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува(без мало пакет) : 1 x Папагал Играчка

Тип:
Птици
Бренд Име:
OOTDTY
Материјал:
Ратан
R

Тие исто така купуваат со овој производ