.

.

Принцезата Бебе Девојка Деца Тексас Блузи без Ракави Tulle Туту Мини Фустани

Принцезата Бебе Девојка Деца Тексас Блузи без Ракави Tulle Туту Мини Фустани

DEN 162.00
DEN 228.00
-29 %
Количина на стоки

Вашата цел адреси МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
5) На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за нашиот референца само.
2) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел број.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена од денот на нарачката. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.Принцезата Бебе Девојка Деца Тексас Sleevele св Блузи Tulle Туту Здолниште Мини Фустан
100% Сосема Нов и висок квалитет
Стилски, Принцезата Тексас Кошула Tulle Туту Фустан За Деца Бебе Бебе Дете Девојка
Материјал : Тексас& Tulle
Боја : Розова, Бела
Стил : Мода Крои Tulle Фустан
Тежина : 96-125g(приближно)
Големина : Одговара за 2-7 Y бебе девојки
Забелешка : На која Возраст е само за референца ,pls проверка на одредена Должина и Градите! Ви благодариме!
Големина на Рамо Фустан Должина Градите(половина) Предложи Возраст 6 M/90 20cm/9. се надевам на разбирање. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
За Повратни Информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет 5 ЅВЕЗДИ, и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Позитивни Повратни информации е многу важна за нас.
Враќање & Наплата
1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
За Гаранција
1) 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).

Дете НИ Големина:
6M, 12M, 24M, 5T, 3T, 4T
Бренд Име:
WEIXINBUY
Шаблон Тип:
Флорални
Материјал:
Lycra,Spandex
Стил:
Лолита Стил
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Sleeve Стил:
Редовни
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
фустан стил:
Симпатична
Број На Модел На:
xxx
Декорација:
Чипка
Силуета:
Бал
Јака:
О деколте
Материјал Состав:
Памук
Вистински Слики:
Yes
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Одделот За Името:
Бебето
Пол:
Бебе Девојки
R

Тие исто така купуваат со овој производ