.

.

Jron Големи Димензии Жените Зима Дом Влечки Затворен Спалната Соба Сака Пар Чевли Солидна Боја Дома Чевли Мека Топло Влечки

Jron Големи Димензии Жените Зима Дом Влечки Затворен Спалната Соба Сака Пар Чевли Солидна Боја Дома Чевли Мека Топло Влечки

DEN 825.00
DEN 959.52
-14 %
Количина на стоки


Внимание Ве Молам !!!!
Ве молиме внимателно да се провери големината опис пред да го купите !
Pls видете>>>>>>>>> Details Опис :
Ве молиме погледнете бои на располагање подолу >>>>>>>>
Jron Големи Димензии Жените Зима Дом Влечки Затворен Спалната Соба Сака Пар Чевли Солидна Боја Дома Чевли Мека Топло Влечки

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Влечки
Пета Тип:
Станот со
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Jron
Број На Модел На:
ДП-102
Сезоната:
Зима
Обвивка Материјал:
Кадифен
Горниот Материјал:
Faux Велур
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Применливи место:
Внатрешна
Outsole Материјал:
Ткаенини
Моден Елемент:
Плитки
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Чевли Тип:
Основни
Платформа Висина:
3-5cm
Insole Материјал:
Кадифен
Со Платформи:
Yes
Faux Кожа Кадифен Пантофли :
Екстра Голема големина Пантофли
унисекс влечки:
затворен влечки
Никој лизга Чевли :
кат чевли
Жена Влечки :
Жена затворен влечки
Затворен Чевли:
Куќа Држете Чевли
Надвор Материјал:
Faux Кожа
Обвивка Материјал:
Кадифен
единствена материјал:
Wate-доказ TPR Единствена
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Шиење
R

Тие исто така купуваат со овој производ