.

.

Чиста Природна Cinnabar Калцедон Ахат Хривнија Мода Темперамент Накит Камења Додатоци Подароци Трговија На Големо

Чиста Природна Cinnabar Калцедон Ахат Хривнија Мода Темперамент Накит Камења Додатоци Подароци Трговија На Големо

DEN 11184.00
Количина на стоки

Чиста Природна Cinnabar Калцедон Ахат Хривнија
Природни jade боја ќе мора нијанси, како и текстура од камен;
Во текот 100ние испрати слободни емс или fedex;

Бренд Име:
koraba
Пол:
Унисекс
Главниот Камен:
Jade
Метали Тип:
Никој
Certificate Type:
GDTC
Стил:
Класичен
Повод:
Годишнина
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Парична казна
R

Тие исто така купуваат со овој производ