.

.

Божиќ Серија Печатење на Ткаенина Telas Комбинација Памучна Ткаенина за Шиење Ткаенини Кукла облека Tilda Ватенка Ткиво 40*50CM 20PCS/МНОГУ

Божиќ Серија Печатење на Ткаенина Telas Комбинација Памучна Ткаенина за Шиење Ткаенини Кукла облека Tilda Ватенка Ткиво 40*50CM

DEN 1248.00
Количина на стоки


Име на производ : памучна ткаенина масти четвртини пакет Материјал : 100% памук. густи и газирани. погоден за бебе постелнина лист за шиење деца bibs облека,quilting,крпеница tilda за шиење и други проекти. Портретирани како слика се прикажани 4 дизајни колекција. Големина : 1piece= 40 CM x50 CM (намалување од страна на рака, толку +-2cm грешка) Пакет Содржина : 4 дизајн на измешани секој дизајн 5 парче. 20 PCS/МНОГУ ве Молиме Љубезно Забелешка : секој дизајн 1 парче,НЕ може да одберете дизајн. Пакетот е пре-сече,ако цел повеќе од 1 многу,тоа НЕ е континуирано Ако ви се интересни други предмети, ве молиме кликнете на следниот линк
Ако ви се интересни чувствува предмети, ве молиме кликнете на следниот линк
Ако ви се интересни Чипка предмети, ве молиме кликнете на следниот линк
Ако ви се интересни Чипка предмети, ве молиме кликнете на следниот линк
Ако ви се интересни памук комбинација ткаенина предмети, ве молиме кликнете на следниот линк
Ако ви се интересни Лен ткаенини предмети, ве молиме кликнете на следниот линк
Ако ви се интересни Копчето предмети, ве молиме кликнете на следниот линк

Бренд Име:
SHUAN SHUO
Ширина:
40*50cm
Велур Ткаенина Тип:
Никој
Стил:
Twill
Функција:
Еко-Пријателски
Техника:
Ткаени
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Материјал:
100% Памук
Шема:
Печатени
Плетени Тип:
Никој
Тип:
100% Cottonc
Nonwoven Техника:
Никој
Материјал:
100% памук ткаенини
Функција:
Дише & Еко-Пријателски
Стил:
Цвет
Пакет:
1package=5Set *4color=20pcs
Големина:
40*50CM
Тежина:
500g
користат за:
Шиење облека, постелнина, quilting, крпеница, занаети,tilda кукла
Предиво:
40-ТИТЕ
Превозот начин:
Бесплатен превозот
Telas Комбинација Памук Ткаенини:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ