.

.

VTOTA Замав Оптоварување Жените Чевли за Пешачење Пролет Лето Платформа Секојдневен чевли на Мокасини Оптоварување се Лизга На Дами Creepers Чевли JXXY

VTOTA Замав Оптоварување Жените Чевли за Пешачење Пролет Лето Платформа Секојдневен чевли на Мокасини Оптоварување се Лизга На

DEN 864.00
DEN 1919.52
-55 %
Количина на стоки


Ве молиме проверете ја големината е шема внимателно,во зависност од вашите нозе е должина за да изберете големина,sothat можете да изберат правото големина!! Ве молиме изберете НИ големина, ви благодариме! Ако arestill не се сигурни која е највеќе одговара за вас,ве молиме слободно контактирајте со нас! Известување Боја разлика може да биде предизвикана од различни монитори,светла и други фактори,конечната боја ве молиме погледнете ги нашите actural стоки. Купувачи и Бара Плаќање во Моментов,што може да се плати со користење на Visa,Master Card,Western Union,Qiwi и банкарски трансфер. Пратката Превозот Метод,Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,e Packet,DHL,EMS Dlivery Време.DHL обично трае 3-5 дена(не вклучувајќи ги празниците и викенд) б.EMS обично трае 6-10 работни дена(не вклучувајќи ги празниците и викенд) c.e Packet обично трае 15-25 работни дена(не вклучувајќи ги празниците и викенд) d.Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта(не вклучувајќи ги празниците и викенд) 1)7-15 работни дена да Азија 2)10-30 работни дена да Запад Евра, Океанија и во Средината на Исток 3)30-45 работни дена да Јужна Americe и во Африка, Наплата и Враќање 1.Ако постои било каков проблем со цел,ве молиме контактирајте со нашата Служба за корисници прво.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. 2.Сите елементи мора да се врати во првобитната состојба,инаку ние ќе се одбие да се вратат. 3.Купувачот е одговорен за сите трошоци настануваат во процесот на враќање. Повратни информации 1.Ако сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ни остават сите 5 ѕвезди вклучувајќи Објект како што е Опишано. Комуникација и Превозот Брзина. 2.ако мислите дека ние може да се направи подобро,ве молиме контактирајте со нашата Служба за корисници прво.Ние ќе ви даде satisfing одговор.

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Пумпа Тип:
Основни
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Лизга-На
Платформа Висина:
0-3cm
Стил:
Слободно време
Insole Материјал:
PU
Повод:
Повик
Број На Модел На:
чевли жена,жените чевли,zapatos mujer
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Моден Елемент:
Платформа
Горниот Материјал:
Mesh (Воздух мрежа)
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Пета Тип:
Оптоварување
Бренд Име:
VTOTA
Сезоната:
Пролет/Есен
чевли жена,Пета форма:
жените чевли,дебели дното
zapatos mujer,Применливи сцени:
дами чевли,рекреација
повик chaussures femme,Ѓон занает:
жените повик,viscose чевли
Популарната елементи:
водоотпорен платформа,зголемување
Големина:
35,36,37,38,39,40,41,42,43
Пета Висина:
Висока пета (5CM погоре)
Функција:
зголеми
стил чевли:
Платформа
боја:
Црна,сребрена,темно сина,розова
R

Тие исто така купуваат со овој производ