.

.

автомобил кат мат тепих килим земјата душеци за Хонда спогодба 7 8 9 avancier град граѓански 5d crossfit crosstour greiz

автомобил кат мат тепих килим земјата душеци за Хонда спогодба 7 8 9 avancier град граѓански 5d crossfit crosstour greiz

DEN 5760.00
DEN 7200.00
-20 %
Количина на стоки

Информација за производот : 1,кат мат е прилагодена за секој автомобил.Кажи ми што е на вашиот автомобил. 2,Тоа ќе се вклопи во вашиот автомобил е точно,само за лево возење. 3,кат мат е лесно да се чистат,перат. 4,кат мат е вкупно 3 парчиња,за 5 seaters автомобил.Ако ви треба третиот ред мат за вашиот 7 seaters автомобил, ве молиме контактирајте со сервисот.

Боја Име:
Црна, Беж
Тип На Објект:
Матс & Теписи
Crosstour-Година:
2015,2014,2013,2012
Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
Хонда Модел:
Crosstour
Патосници Тип:
Луксузна-Опкружувачки
Материјал Тип:
Синтетички Влакна
За Возило Брендови/Модел:
Хонда
R

Тие исто така купуваат со овој производ