.

.

Marsnaska Топла Продажба 230V Приклучок Switch Штекер Plug-in Програмабилни Тајмер Switch Штекер со Часовникот Летно Време Случајна Функција

Marsnaska Топла Продажба 230V Приклучок Switch Штекер Plug-in Програмабилни Тајмер Switch Штекер со Часовникот Летно Време Случајна

DEN 428.00
DEN 428.16
-0 %
Количина на стоки

Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет!
12/24 часа променливи.
8 оперативниот копчиња.
LCD дисплеј за лесно и јасно читање.
Време поставка вклучувајќи час, минута и недела.
Со лето промена на време одново и случајни функции.
Вграден-на полнење на батеријата за ажурирање на програмата.
Висока точност и силна анти-мешање.
Спецификации :
Боја : Бела
Материјал : ABS
Приклучок Тип : ЕУ Plug/НИ plug/велика БРИТАНИЈА plug/DE приклучок
Инсталација : Plug-in Тип
Напон : 230 V 50 Hz
Оценка : 230 V AC/16 A/3680 W
Прилагодување Време : 1 Минута
Температурата На Работа : -10-40 Целзиусови Степени
Точност : ±1 Мин. / Пон.
Батерија : NIMH 1.2 V Над 100 Часа
Големина : прибл. 12.7 * 5.7 * 7.5 cm
Нето Тежина : 160g
Пакетот вклучува :
1 * Тајмер Префрлате
1 * инструкции

Чашката Стандард:
САД, велика БРИТАНИЈА, АУ, ДЕ приклучок
Бренд Име:
Marsnaska
Тип:
Електричен
Брзо полнење:
No
Интелигентни Полнење:
No
екран:
Yes
Пакет:
No
Број На Модел На:
GJ0724-01
Употреба:
Тајмерот Се Префрлите
Тип:
Приклучокот со Чашката
Теоретска настава:
Електронски
Функција:
230V Приклучок Switch Socket
R

Тие исто така купуваат со овој производ