.

.

200pcs Nonwoven вметнување на игла тип голтање electrode влошки Бариера тест electrode Само лепило влошки со 2.0 mm опашка кабел

200pcs Nonwoven вметнување на игла тип голтање electrode влошки Бариера тест electrode Само лепило влошки со 2.0 mm опашка кабел

DEN 5646.00
DEN 6006.24
-6 %
Количина на стоки


Испорака Детали За :
1 : Woldwide Превозот.
2 : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
3 : ве Молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по примање на тоа, Ние ќе ви ги даде задоволително решение пред да ја напушти Неутрален или Негативен Фидбек.
За Нас :
1 : Ние не сме одговорни за било важно царина, даноци и давачки.1)на Овој производ не може да се користи сам, и може да се користи само со Бариера тест уред или голтање физикална терапија mahine. 2, ако ur кожата е оштетен, што cann не се стави на electrode влошки за тоа. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Нормално стоките ќе бидат испорачани во 5 дена, но поради Christamas и нова година, царинската во некоја земја се на одмор. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
3 : Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).
овој објект,на секои две влошки во еден мал opp вреќа. Купи со доверба! Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. оваа влошки е погоден 2. За бесплатен превозот на стока, ние ќе го избере соодветен метод, тоа може да биде не matach на начин што choosed.
3 : Ние само брод да се потврди цел адреса, вашата цел адресата Мора да Одговараат на вашите примачот адреса.
Плаќање :
1 : Ние accepte Alipay на Aliexpress.
4 : Враќање превозот на трошоците се платени од страна на Купувачот.
200pcs многу = 100pair влошки
ЗАБЕЛЕШКА : овој линк е само влошки,не вклучуваат massager или кабли. Ние само брод да се потврди цел адреса,вашата цел адресата Мора да Одговараат на вашите примачот адреса.
4 : Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по место цел.
2 : Вие не може да се плати со користење на Visa, Mastercard, Western Union, Qiwi и Банкарски Трансфер
3 : Сите плаќање се прифатени преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМ. ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. 3)кога се користи, ако имате пецкање сензација, ве молиме преместете ја на соодветната точка и обидете се повторно.
5 : Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
Купувачи Шопинг Водич
Напомена :
A. Нашата цел е задоволството на клиентите!
6.
2 : Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или пари назад.0 mm кабли,ако у треба 2,5 mm дупка влошки,pls контактирајте со нас. Потсетник: 1 две електроди на површината се неопходно да се одржи, во спротивно тоа не можат да работат.(Освен некои земји и APO/FPO адреса)
2 : наредби обработени навремено плаќање по верификација.
Повратни информации : 1 : Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.

Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Бренд Име:
mingyushangmao
Материјал:
Не-плетени
Број На Модел На:
8.5*5cm
Примена:
Грлото
R

Тие исто така купуваат со овој производ