.

.

Близнаци Бебе Шетач Може да се Подели Седи Лежи Двојно Бебе Шетач за Близнаците Светлина Четири Тркала Pram Pushchair Патнички Автомобил Шетач

Близнаци Бебе Шетач Може да се Подели Седи Лежи Двојно Бебе Шетач за Близнаците Светлина Четири Тркала Pram Pushchair Патнички

DEN 4708.00
DEN 4708.32
-0 %
Количина на стоки


Возраст Опсег:
4-6M,7-9M,13-18 МИЛИОНИ,2-3Y,0-3М,10-12M,19-24M
3C:
Сертификат Број
сертификација:
3C
Е Свитлива:
Yes
Број На Модел На:
STX-TEb15
Бренд Име:
Strolex
Товарот:
25 КГ
CCC сертификат број:
2007012201236332
Место на Потекло:
Кина Копното
отвори големина:
60*49*100 CM
Укината големина:
100*22*50 CM
функција 1:
прилагодливи подложка за нозе одбор
Карактеристика 2:
ултра дното складирање кошница
функција 3:
мултифункционален вечера плоча
карактеристика 4:
задните тркала двојно кочница
Функција:
може да се седејќи и лежејќи
R

Тие исто така купуваат со овој производ