.

.

Higy Квалитет Бренд Класик Жакард Ткаат Сива Шарени Вратоврска Мода 9cm Вратоврска Cravats за Бизнис Формална Работа со Подарок Кутија

Higy Квалитет Бренд Класик Жакард Ткаат Сива Шарени Вратоврска Мода 9cm Вратоврска Cravats за Бизнис Формална Работа со Подарок

DEN 664.00
DEN 1038.24
-36 %
Количина на стоки


Higy Квалитет Бренд Класик Жакард Ткаат Сива Шарени Вратоврска Мода 9cm Вратоврска Cravats за Бизнис Формална Работа со Подарок Кутија *најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување? A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка; moneybooker;Т/T;western union. П : Колку чини да брод на мојата земја? A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Регистрирани Воздух Mail кој е бесплатен превозот во следниве земји : Велика Британија; Австралија; Италија; Малезија; Русија; Нов Зеланд; Јапонија; Тајланд; Ирска; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија;Сингапур. Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена . П : дали постои следење на Број за мојот објект? A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!

Тип На Објект:
Врски
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Врски Тип:
Вратот Вратоврска
Број На Модел На:
DUNHE-9cm
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Шарени
Големина:
One Size
Материјал:
Микрофибер,Полиестер
Бренд Име:
Evanhome
боја:
Сива Шарени
Врски Големина:
57(145cm) во должина и 3.5(9cm) во Ширина
единствена:
Водоотпорен, анти-навремено, анти-статички
R

Тие исто така купуваат со овој производ